Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] mam wyciek oleju


krzmaz0606

Rekomendowane odpowiedzi

i zaczeło się najpierw pękła mi szyba od kamienia która wyleciała spod tira ale jakość to przeżyłem ale teraz mam problem cieknie mi olej i to chyba ze skrzyni biegów zostawiam za sobą ślady na parkingach aż głupio że takie auto tak brudzi.Ile może kosztować naprawa tego wycieku z tego co słyszałem to drogo i ciężko to zrobić mam p12 1.9 dci kombi zastanawiam czy ubezpieczenie może pokryć naprawę ale wątpię mam ac w axa pełen pakiet z asistansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzmaz0606, usterka techniczna typu wyciek ze skrzyni chyba nie obejmuje AC.

Musisz podjechać do mechanika na podnośnik/kanał i niech sprawdzi dokładnie skąd i dlaczego cieknie, a nie ma się co martwić na zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co przejechałem nim 3 tys i powoli wszystko wychodzi i kupiony w niemczech

kolega mi mówił że wymiana będzie koło 2 tys zł czy to prawda

 

[ Dodano: Wto 16 Cze, 2009 18:40 ]

dopiero co przejechałem nim 3 tys i powoli wszystko wychodzi i kupiony w niemczech

kolega mi mówił że wymiana będzie koło 2 tys zł czy to prawda za mocno cieknie a jak silnik jest rozgrzany to czuć w środku jak się zatrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny swiadczyłby o wycieku oleju z silnika, sprawdz poziom i dokęcenie korka spustowego (korek jest na klucz - kwadrat) a możesz sobie też sprawdzić czy nie poluzował się filtr oleju, olej w skrzyni ma kolor żółty - słomkowy.

Albo popostu puściła uszczelka pod miską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...