Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kratka w NOte


Gość birdo

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Szukam zakładu który mógłby wykonać mi kratkę, oddzielającą bagaznik od przedziału pasażerskiego. Chcę powyciągać zagłowki na tylnej kanapie (i tak tam nikogo nie wożę), a w miejsce tych zagłówków wsunąć wyspawaną kratkę, aby móc pakować bagażnik po sam dach (jak się ma małe dziecko to ma to ogromne znaczenie). Może ktoś mi podsunie jakiś zakład w mazowieckim lub świętokrzyskim, który by mi to wyspawał za rozsądne pieniądze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy bedzie chciał ktoś z Tobą jeździć --> brak zagłówków + kratka = mocne auuua :/

Nie lepiej pokombinować tak, żeby zagłówki zostały. A myślałeś co będzie w przypadku sprzedaży? podpowiem: pierwsze podejrzenie każdego - firmowy van :)

Poszukaj siatek elastycznych (grodziowych) - tymaczasowych - napewno takie są w sprzedaży.

 

P.S. przykład z peugeota tutaj - moze nawet uda się podpasować z innego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylniej kanapie i tak nikogo nie wożę, poza fotelikiem. A kratka będzie instalowana w miejsce zagłówków, więc w kazdej chwili można przywrócić stan oryginalny, a w bagażniku będę mógł włożyć bagaże pod sam sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiałbyś wykombinować gdzieś warsztat który posługuje sie nierdzewką i wykombinować kratkę na wejście w zagłówki,to nie jest takie trudne do zrobienia.Oczywiście ramka mocowana do ramek wkładanych w zagłówki bo inaczej byś nie wyjął kratki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko w sumie nawet niezły pomysł - tylko u góry (przy dachu) tez przydałby się jakiś zaczep, bo same otwory od zagłówków mogłyby nie wytrzymać naporu bagaży zwłaszcza przy gwałtownym hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah,przecież bagażnik w Note nie jest aż taki długi aby coś mogło z dużą siłą uderzyć,ale podejrzewam że i w tym względzie dałoby się coś wymyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miejsce tych zagłówków wsunąć wyspawaną kratkę

was79 ma rację -przyjdzie kiedyś taki moment, że zechcesz to autko sprzedać - śladów po trwałym montażu przegrody nie da się łatwo usunąć i zaraz będą podejrzenia, że auto służyło do przewozu towarów, ma pochodzenie flotowe czy jakie inne licho - i w ten sposób odstraszysz potencjalnego kupca. Pomysł (z elastyczną demontowalną siatką) wydaje się rozsądniejszy. Czym chcesz zapakować bagażnik po sam dach? chyba głównie wózkiem? Przy takiej konstrukcji karoserii i ukształtowaniu bagażnika jaki ma Note ( niewielka przestrzeń między sufitem a górną krawędzią tylnej kanapy) nie ma praktycznie możliwości żeby coś wpadło do wnętrza. Zawsze możesz wywalić z bagażnika ten dzielony moduboard i pogłębić go o kilkadziesiąt cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...