Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

serwisn zawieszenia


cube78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajta no forumowicze. czy ktoś z was słyszał o jakiejś akcji wymiany elementów przedniego zawieszenia? znajomek powiedział, że jego kuzyn "coś" wysłuchał, pojechał do Bielska, a tam stwierdzili, że to wada fabryczna i zrobią. zadzwoniłem do żródła, a tam info, że pierwsze słyszą, ale proszą o wizytę i sprawdzą ( jeszcze na gwarancji ). więc jak to jest pytam się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ,ale to coś? to co to jest? przekładnia?(najczęściej),coś innego ,postaraj sie sprecyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaaa......... żebym to ja wiedział:(. się okaze w środę, bo jadę so

Bielska. kolo, który o tym mówił, tez nie potrafił sprecyzować dokładnie co to. wolałbym, żeby nic nie wyszło, ale...podobno jak się nie wie, że coś może być, to się nie widzi i nie słyszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo (a pytałem przy okazji panów z ASO) Nissan nie ogłaszał żadnych akcji naprawczych do tego modelu

Tobie wiadomo,mnie również że nie a jednak o czymś wiewiórki ćwierkają.

Cube daj znac o co to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cube chyba nie dopisałeś w którą środę,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooooo to była zeszła środa. byłem, sprawdzili i okazało się że krzyżaki w układzie kierowniczym...tylko problem z częściami i trza czekać :/ a ile?? nie wiem, bedą dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Cube,ale to co pisałeś to jest jakaś akcja ogólna?czy tylko kto sie dowie i pod tym kątem pojedzie na serwis to ruszą z wymianą?Krzyżaki powiadasz ,jedyne jakie są to w kolumnie kierowniczej więc sam fakt nie nastraja optymistycznie.Daj więcej szczegółów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przepraszam za zwloke, ale czas wakacji, urlopy itd;)

wczoraj bylem, wymienili krzyzaki. calosc trwala okolo godziny.

objawy byly takie, ze przy pelnym skrecie w lewo byly odzczuwalne dwa stukniecia i spokoj. nic ponad to. teraz szafa gra i jest ok!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie ,nie wiem czy serwisy mają z góry narzucone dyspozycje odnośnie kontroli zawiechy każdego Notka,bo byłem na wymianie oparcia fotela i po odbiorze okazało sie że,zawieszenie inaczej pracuje(sztywniejsze,jak nowe)i silnik ciszej wchodzi na obroty,a nic nie było wpisane w kartę!nie wiem czy to prywatna jakaś inicjatywa serwisu czy odgórne zalecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...