Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Przepływomierz do P10 monowtrysk z tyłu przepustni

adallo

Recommended Posts

Witam

Ostatnio dociekłem co mi muliło auto. Uszkodził się przepływomierz powietrza. I tutaj jest kolejny problem ponieważ w mojej primerze P10 na 2.0 monowtrysku znajduje on z tyłu przepustnicy i niestety nigdzie nie mogę znaleźć tej części. Czy pasowały by te inne montowane w dolocie do tamtego otworu ? Czy to wszystko dałoby się jakoś zestroić razem ?

A może ktoś wie gdzie kupić ten dedykowany po normalnej cenie ?

Pozdrawiam

No tak wlasnie o ten model chodzi. Wyjąłem ją własnie jest 4 pinowe gniazdo i na niej

Hitachi AFH55M-06 A może w jakiś innych modelach są montowane te same ?

Guest jarkk

W 1.6 na wielopunkcie też jest umocowany na gardzieli przepustnicy.

Hitachi, ale 3 pinowy i numer AFH45M-46

Udało mi się znaleźć jakaś używkę niby regenerowana za 190 zł ten sam model co mam , zobaczymy, mam nadzieje że da rade i primera ożyje ...

Mam taką sprawną, jeździła u mnie do wymiany silnika. Jak jeszcze nie kupiłeś to mogę odsprzedać za 100zł, dam gwarancje rozruchową.

W morde już zamówiłem , zobaczymy jak ta przyjdzie , jak będzie jakaś lewa to skorzystam z twojej oferty ;)

• 3 months later...
Guest frany433

Mam taką sprawną, jeździła u mnie do wymiany silnika. Jak jeszcze nie kupiłeś to mogę odsprzedać za 100zł, dam gwarancje rozruchową.

witam posiadasz jeszcze tą przepływke do nissana?? bo moja juz jest na wykonczeniu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...