Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] POKROWIEC NA KIEROWNICE

WojtekP12

Recommended Posts

Witam, szukam dobrego pokrowca na kierownice bo ta już jest trochę "obskurna", szukałem na allegro ... ale nie wiem czy tak będzie wyglądać jak na zdjęciach aukcji czy te obszycie jest takie proste jak piszą i czy to wychodzi.

Może coś wiecie o fajnych pokrowcach, które prawidłowo leżą na kierownicy od Primery (po 2003r)

Z góry dziękuję.

tymi pokrowcami to można się najwyżej podetrzeć- znajdź koło siebie tapicera samochodowego i zleć mu obszycie kierownicy na nowo- myślę że koszt ok 150zł a efekt dużo lepszy.

Skórzana oryginalna i ładna kierownica na Allegro to koszt rzędu 150-200zł, więc nie warto zawracać sobie głowy obszywaniem :)

nie warto zawracać sobie głowy obszywaniem

Okej ale ta kierownica pewnie jest używana- to pierwszy minus- a druga sprawa to możliwość doboru koloru nitki i rodzaju skóry przy obszywaniu- a często materiały używane przez tapicerów są lepsze niż jak fabryczne. Pomijam już kwestię taką, że jak kupisz oryginał na allegro to tak czy tak po jakimś czasie znowu się wytrze.

Guest WoytekP12

..chyba zdecyduje się na tapicera, widziałem zdjęcia w internecie obszytych kierownic, naprawdę wyglądają super !!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...