Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

stuki z przedniej prawej strony?


mirja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna jestem właścicielem Notka 1.5 dci. Samochód jest jednak z drugiej ręki i już po gwarancji więc serwis odpada. Od jakiegoś czasu zaczęły dochodzić do moich uszu odgłosy stukania na nierównościach z prawej przedniej strony. Byłem w warsztacie i okazało się, że wszystko jest w porządku, żadnych luzów w układzie kierowniczym. Nie jest to odgłos metaliczny, tylko bardziej przypominajacy odgłos stukania plastików (nie mniej jednak dochodzi z okolic prawego koła - nadkola). Może ktoś z Was miał podobny problem i go rozwiązał. Dziękuję za ewentualną pomoc.

Poza tym wszystko jest w najlepszym porządku samochodzik śmiga jak się patrzy, a przy tym niewiele pali. Tylko te stukanie mnie wkurza.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadywanka nie ma sensu - może być to zupełny drobiazg (jakiś niedokręcony element) albo coś poważniejszego - chociażby to słynne łożysko mc personie albo łożysko koła. Podjedź przy okazji do pierwszej lepszej stacji diagnostycznej - gdzie mają ścieżkę do sprawdzania zawieszenia - sadzę że powinny wykryć przyczynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście zgadywanka nie ma sensu, a wkrótce przegląd więc zrobię ponownie ścieżkę. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...