Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Padła pompa wtryskowa


muchamati2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją almera tino 2,2 di 2001 rok. Otóz padła mi pompa wtryskowa no i nie wiem co teraz zrobic czy kupic nową czy regenerować??? Moze ktos zna dobrego mechanika co to regeneruje albo gdzie mozna kupic tanio nową pompe?? Jestem z Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moją almera tino 2,2 di 2001 rok. Otóz padła mi pompa wtryskowa no i nie wiem co teraz zrobic czy kupic nową czy regenerować??? Moze ktos zna dobrego mechanika co to regeneruje albo gdzie mozna kupic tanio nową pompe?? Jestem z Łodzi.

Pod Lublinem jest gość który ma obcykane te pompy pod względem mechanicznym i elektronicznym z tym że nie posiadam do niego żadnego namiaru ale wiem że ogłasza się w internecie i chyba na allego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma rację właśnie koło lublina wpisz w przeglądarce DIESELTECHNIKA to znajdziesz kontakt.Ja zapłaciłem 1650+koszty przesyłki ok 100,taniej kupisz drugą używkę,ale nie wiesz jak długo pojezdzisz na niej,a oni dają gwarancję na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...