Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K10


Gość bartek__dg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek__dg

Witam mam problem z moja micrunia :( ostatnio cos dziwnie zaczela chodzic (jak stary diesel) zauwazylem tez ze cos syczy pod maska chyba wczesniej tego nie slyszalem moze wy wiecie co moze jej dolegac.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moja micrunia :( ostatnio cos dziwnie zaczela chodzic (jak stary diesel) zauwazylem tez ze cos syczy pod maska chyba wczesniej tego nie slyszalem moze wy wiecie co moze jej dolegac.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moja micrunia :( ostatnio cos dziwnie zaczela chodzic (jak stary diesel) zauwazylem tez ze cos syczy pod maska chyba wczesniej tego nie slyszalem moze wy wiecie co moze jej dolegac.Pozdrawiam

Sprawdź wszystkie wężyki podciśnień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie wężyki podciśnień ;)

Dokładnie tak,sprawdź wężyki(mógł któryś spaść),wąż od serwa,odłącz serwo i zaślep wąż (możesz mieć przedmuchane serwo) i sprawdź też uszczelkę pod gaźnikiem,no i pod kolektorem ssącym.

Najlepiej na uruchomionym silniku psikaj na połączenia na przykład WD40.Jeśli w jakimś miejscu wystąpi różnica w pracy choćby minimalna,to oznacza to że trafiłeś na nieszczelniść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek__dg

Dzieki za pomoc :rolleyes: byl to zerwany wezyk podcisnienia i kto by powiedzial ze az tak zmieni prace silnika :o moja micrunia znowu smiga jak wczesniej.Dzieki Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...