Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

RP vs. Skyline


Gość Erris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Prosze na wstepie mnie nie zjechac za mozliwe, ze glupie pytanie...

 

Chce w Polsce zarejestrowac Nissana Skylina R33 nie przekladajac kierownicy.

Wiem, ze w PL jezdzi pare Skylinow bez przekladki i sa one zarejestrowane.

Trzeba napisac do Ministerstwa Transportu prosbe o odstepstwo od konicznosci

przekladki. I tu moje pytanie czy ktos juz w ten sposob probowal, ile czekal

i na co dokladnie sie powolal?

 

Dzieki za pomoc!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć zaświadczenie od rzeczoznawcy, że dany pojazd nie był dostępny z kierą po lewej stronie i z tym idziesz do urzędu normalnie rejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć zaświadczenie od rzeczoznawcy, że dany pojazd nie był dostępny z kierą po lewej stronie i z tym idziesz do urzędu normalnie rejestrować

 

Wlasnie pytalem rzeczoznawcow PZM o cos takiego to stwierdzili, ze oni czegos takiego nie wystawiaja bo nie maja takich danych. Odeslali mnie do swojego przelozonego i on mi podal, ze takie pismo do ministerstwa trzeba wyslac.

Ja wlasnie mialem info, ze starczy zaswiadczenie od rzeczoznawcy, ze nie bylo wersji LHD i ze z takim papierem do rejestracji ide. Ale zglupialem jak powiedzieli, ze nie wystawiaja. OK. W takim razie uderzam tam znowu i bede ich cisnal o taki papier az mi go wkoncu chociazby dla ich swietego spokoju wystawia. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi. Uderze jeszcze raz i do urzedu komunikacji i do tej firmy DEKRA.

Zobaczymy czy uda mi sie go zarejestrowac :)

Dzieki jeszcze raz :) PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...