Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Filtr kabinowy Tida HB


Gość Jark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w sklepie hdmot.pl

taki filtr:

Filtr kabinowy TIIDA

 

 

Pojawił się też na allegro:

Filtr TIIDA allegro

 

Co ciekawe, zamówiłem go wczoraj na stronie hurtowni w cenie 65 zł + 14,50 wysyłka. Dzisiaj kosztuje już 79 zł a na alledrogo 98 zł. Na zdjęciu filtr wygląda jak prawdziwy smile.gif.

Pzdr

Witam,

na zdjęciu wygląda tak jak oryginalny. Widać,że opakowanie jestzamkniete. Ja kupiłem oryginała (made in Mexico) w torbie otwartej i zapłaciłem w sklepie 120 zł, więc nawet 79+14 to sie opłaci. Jak będziesz zakładać uważaj na "ząbek zaczepu" bo lubi sie łamać.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

na zdjęciu wygląda tak jak oryginalny. Widać,że opakowanie jestzamkniete. Ja kupiłem oryginała (made in Mexico) w torbie otwartej i zapłaciłem w sklepie 120 zł, więc nawet 79+14 to sie opłaci. Jak będziesz zakładać uważaj na "ząbek zaczepu" bo lubi sie łamać.

pzdr.

Szlag mnie trafia jak czytam ile te filtry kosztują za oceanem.

http://www.rockauto.com/dbphp/x,carcode,1444889,parttype,6832,d,2010_NISSAN_VERSA_SL_1.8L_1798cc_L4_FI_MR18DE_Cabin_Air_Filter.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

Przy okazji serwisu/odgrzybiania klimatyzjacji, wymieniałem filr kabinowy, na taki jak mam wpisany przy wymianie w ASO:

Filtr kabinowy, Producent: BLUE PRINT

Kod produktu: ADN12514

 

Łyknięto bez problemu, koszt zakpu 76zł interneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam.

 

Być może było na forum ale mam informację - firma Filtron posiada w swojej ofercie filtr przeciwpyłkowy do Tiidy.

Numer katalogowy K1317.

Ceny od 54 zł (Motofan) do 70 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Być może było na forum ale mam informację - firma Filtron posiada w swojej ofercie filtr przeciwpyłkowy do Tiidy.

Numer katalogowy K1317.

Ceny od 54 zł (Motofan) do 70 zł.

Pozdrawiam

 

 

Mam wątpliwość czy Filtron ma w swojej ofercie filtr kabinowy PASUJĄCY do tiidy bo:

na stronie motofan.com.pl wygląda dobrze:

 

http://www.motofan.com.pl/filtron-k-1317-filtr-kabinowy-nissan-tiida-versa-cena-promocyjna-p36500.html

 

a na stronie Filtrona już dobrze nie wygląda:

409.jpg

Czy ktoś miał w rękach filtr Filtrona i może potwierdzić, że filtr jest OK tylko zdjęcie jest "poglądowe" czy też zdjęcie jest prawdziwe tylko opis jest chwtem marketingowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale jest inny niż to zdjęcie u góry.


Ten jest właściwy

filtr-kabinowy-filtron.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny filtrów kabinowych do tiidy są już cywilizowane. Zaczynają sie od 33 zł (np Blue Print) i są dostępne od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...