Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówki


Gość lesko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem nissana murano i otoz moje pierwsze pytanie. Mam spalona zarowke tylnego kierunku i zabardzo niewiem jak sie do niej dobrac a niechce kombinowac aby czegos nie popsuc. Bardzo prosze szanownych kolegow o opisanie jak to zrobic. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Witam. Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem nissana murano i otoz moje pierwsze pytanie. Mam spalona zarowke tylnego kierunku i zabardzo niewiem jak sie do niej dobrac a niechce kombinowac aby czegos nie popsuc. Bardzo prosze szanownych kolegow o opisanie jak to zrobic. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Cześć

 

Musisz się dobrać do lampy od strony bagażnika. Ściągnąć osłonę od wewnątrz i odkręcić chyba dwie śruby i wtedy wyciągasz całą lampę. A dalej jest już prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekuje za pomoc, ale poradzilem sobie wczesniej. Jakby ktos probowal to nalezy sciagnac czarna maskownice przy lampie jest ona umocowana na zaczepach (srubokret, szmatka i podwazamy). Odkrecamy dwie sroby na dole i u gory i znow zaczepy lampy ciagniemy do siebie i mamy lampe na zewnatrz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...