Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówki

lesko

Recommended Posts

Witam. Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem nissana murano i otoz moje pierwsze pytanie. Mam spalona zarowke tylnego kierunku i zabardzo niewiem jak sie do niej dobrac a niechce kombinowac aby czegos nie popsuc. Bardzo prosze szanownych kolegow o opisanie jak to zrobic. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Guest Strażak Sam

Witam. Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem nissana murano i otoz moje pierwsze pytanie. Mam spalona zarowke tylnego kierunku i zabardzo niewiem jak sie do niej dobrac a niechce kombinowac aby czegos nie popsuc. Bardzo prosze szanownych kolegow o opisanie jak to zrobic. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Cześć

Musisz się dobrać do lampy od strony bagażnika. Ściągnąć osłonę od wewnątrz i odkręcić chyba dwie śruby i wtedy wyciągasz całą lampę. A dalej jest już prosto.

Witam

Dziekuje za pomoc, ale poradzilem sobie wczesniej. Jakby ktos probowal to nalezy sciagnac czarna maskownice przy lampie jest ona umocowana na zaczepach (srubokret, szmatka i podwazamy). Odkrecamy dwie sroby na dole i u gory i znow zaczepy lampy ciagniemy do siebie i mamy lampe na zewnatrz. Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...