Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] - zerwany gwint w sankach


nice-wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem szlak trafił gwint wewnętrzny 2 śrub mocowania łapy wahacza dolnego przy silentblocku . Z trzech śrub trzyma tylko jedna.

Czy można ten wewnętrzny gwint naprawić jeśli średnica gwintu śruby wynosi 18mm ,nie uśmiecha mi się wymiana sanek za dużo roboty .(wiem że można rozwiercić i nagwintować na 20mm ale wolę zostać przy oryginalnych śrubach.

Może ktoś już naprawiał gwint w sankach i da jakieś cenne rady lub namiary na firmy z Warszawy lub okolic które specjalizują się w takich tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nice-wawa' date='19 July 2009 - 11:17 PM' timestamp='1248038250'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jswistow' date='20 July 2009 - 05:00 PM' timestamp='1248102050'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są zestawy naprawcze gwintów,

http://www.bollhoff.pl/index.html

w dobrych warsztatach powinni to miec a wymiar gwinu po naprawie się nie zmienia

 

 

Troszkę już się dowiedziałem na temat tych wkładek gwintowanych , ale muszę namierzyć jakiś warsztat który się podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wymieniał sanki , dużo roboty - muszę się spieszyć bo już nie daje się auto prowadzić .

Nigdzie w mojej okolicy nie znalazłem fachowca który się zajmował tymi wkładkami gwintowymi . Każdy :blink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wymieniał sanki w P11,bo jakoś nie nikt nie chce się podjąć naprawy gwintu.

Może ktoś pomoże bo samemu pisać tylko w jednym poście to żadna przyjemność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...