Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem przy skracaniu


VQPower

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauwalylem ze cos mi delikatnie chrupie przy pololnej jezdzie. Slychac to tylko i wylacznie przy zmienie kierunku jazdy, tzn skret w lewo badz w prawo.

Co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

witaj

prawdopodobnie są to objawy zużytych przegubów napędowych-mogła ulec przedziurawieniu osłona gumowa i dostał się piasek do smaru-zwykle to to właśnie zgrzyta i "strzla" prz skręconych kołach w ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal,

 

Mialem to samo... przeguby...

Mysle ze nie musisz zmieniac calego "Axle" tylko ta gume co jest. Tanizna, chyba $80 z robocizna kosztowalo mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba. Patrzylem na te gumki i sa ok. Te klamerki co je trzymaja tez sa wporzadku. Poloski tez sprawdzalem. Zero luzu. Sam nie wiem co to.

A z reszta na poczatku bylo to przy skrecaniu a teraz mam nawet przy jezdzie na wprost. ale tylko i wylacznie gdy predkosc jest mniejsz jak 20 mph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

:lol: niestety nic nie trwa wiecznie czasem wystarczy jedno ziarko piasku i po ptakach :?

to jest dokładnie tak jak z łożyskiem ,kiedy bieżnia ma już wrzery to nie ma zmiłuj trzeszczy i jest do wymiany - i co ciekawe ,że do takiego łożyska nie ma dostępu np. piasek (czasem wymieniam łożyska w silnikach elektrycznych i wiem coś o tym) :roll:

duże obciążenia ,tarcia ,stażenie się smaru ,przeciążenia i przegub załatwiony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jeszcze nie jest tak zle. Jest to jeszcze bardzo delikatne i ciche ale chcialme sie dowiedziec. mysle ze jeszcze pare tysiakow nabija na licznik zanim wymienie to cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...