Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Podświetlenie deski rozdzielczej


Gość martinou2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinou2

Witam, chcę podświetlić deske rozdzielcza w swojej serence, może ktoś wie jak nazywa się typ diody która jest montowana orginalnie ?? Dzięki z góry za odp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

no już rozebrałem całą dęskę i zrobiłem jak napisałeś ale wolałem kupić przed rozebraniem bo chciałem powymieniać w robocie na garażu bo z pogodą różnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tam są takie małe żaróweczki. Demontujesz licznik wyciągasz żaróweczkę idziesz np. na orlen, kupujesz nową, wkładasz do licznika i sprawa załatwiona

Polecam zakup za parę złotych więcej - żaróweczek w innym kolorze. Czerwony wygląda imponująco ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam panowie tez ujezdzam nissana ale moj nazywa sie EUROPE jest to nisan z buda cargo ale przeszklone i jest 8 osobowa ,co do zarowek to sa tak zwane bagnetowe i chcialbym podpowiedziec ze w oplastykowych oprawkach trafilem diody led przystosowane do gniazd wtykowych ,takie same zarowki ida do pozycji z przodu i tam zastosowalem diody ,spotkalem je swego czasu w biedronce w koloze bialym i niebieskim ,nie pamietam tylko czy do licznika ida dwie czy cztery bo mam licznik podswietlony tylko od wewnetrznej strony i odczytanie licznika przebiegow dziennych jest wrecz nie mozliwe w czasie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

przestało na raz działać podświetlenie deski rozdzielczej w serenie.  ( obrotomierz, prędkościomierz, poliwo, temp, ) pozostałe kontrolki działają. czy jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny na podświetlenie deski? proszę o pomoc. dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powodem braku podświetlenia deski jest brak zasilania z przełącznika świateł. Zobacz czy z przełącznika wychodzi.po włączeniu chociażby postojówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...