Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] amortyzatory


Gość marcozoltar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcozoltar

mam serene 1,6 16V benzyna 1996r i przyszła pora wymienić przednie amortyzatory i nie wiem jakiej firmy zastosować? w sklepie polecają kayaby, ale cena 400zł za szt zmusza mnie do szukania czegoś tańszego. osłony gumowe i odboje można wykorzystać podobno od alfy, ale nie wiem od której. jak ktoś coś wie to prosiłbym o info z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O amorkach sporo było, także do naszych Serenek. Pisałem, że ja kiedyś także ze względów finansowych zastosowałem tańsze z JC za bodajrze 550 zł. kpl z osłonami i odbojami. Jeżdżę ponad 2 lata i jest ok, ale szanuję zawieszenie. Możesz oddać także stare do wymiany bebechów - kiedyś na Allegro facet to robił bodajże za 150 zł. szt.

Albo choćby te:

http://moto.allegro.pl/item692609632_amortyzatory_nissan_serena_vanette_przod_gaz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcozoltar

Dzięki za odpowiedź, ale czy gazowe są lepsze od olejowych? a te które zastosowałeś JC, co to za firma i czy są olejowe, czy gazowe? Pytam, bo w swojej Serenie nigdy nic nie wymieniałem poza klockami, olejem, płynem hamulcowym i oponami a w warsztacie mówią tylko, "Kayaba a jak przywiezie pan inne to je panu założymy". Szukam też korka do zbiorniczka płynu hamulcowego, który zginął przy ostatniej wymianie w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

z przodu wymienilem na BOSCHa cena jednego 200 zl. W promocji mi sie udalo znalesc w ASO mitsubishi w bielsku. Akuart mieli do sarny ten ktory potrzebowalem, ;p a normalnie to 250 zl byla jego cena;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale czy gazowe są lepsze od olejowych? a te które zastosowałeś JC, co to za firma i czy są olejowe, czy gazowe? Szukam też korka do zbiorniczka płynu hamulcowego, który zginął przy ostatniej wymianie w warsztacie.

Które lepsze to zależy. Olejowe są bardziej komfortowe, a gazowe twardsze i trwalsze. JC to duży producent zamienników o różnej jakości, ale w dobrych cenach. Korek spróbuj dobrać z innych modeli czy marek, jak nie to szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcozoltar

są amortyzatory kagera, podobno to bardzo dobra firma porównywalna do kayaby. mogę je kupić po 210zł a kayabe po 310zł za szt. martwi mnie tylko to, że są gazowe a może nie powinienem się tym martwić? jak ktoś coś wie złego o kagerach to niech da znać. a wy które wybralibyście? dziękuje wam za pomoc.

post-26794-12488727632655_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem, aby moja serenka była widoczna tak jak wasza a wyszło źle, jak to zrobić?

edytuj profil, potem po lewej kliknij awatar i wstaw zdjęcie i ... smile.gif tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

polecam sachs. obecnie z tego co sie orentuje najlepsze. jak jeszcze potrzebujesz napisz do mnie str3ight87@gmail.com

 

moge zalatwic troszke taniej rozne czesci mechaniczne do auta.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...