Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio rozładowywuje akumulator


Karol_P88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem radio rozładowywuje mi akumulator. Wg mnie wynika to z tego że działa ono niezależnie od tego czy kluczyk jest w stacyjce czy go nie ma. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak podłączyc radio żeby działało tylko po przekręceniu kluczyka? Wiem że problem leży w tym podłączeniu bo u ojca w nissanie było to samo (elektryk wziął 50zł)..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam taki problem radio rozładowywuje mi akumulator. Wg mnie wynika to z tego że działa ono niezależnie od tego czy kluczyk jest w stacyjce czy go nie ma. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak podłączyc radio żeby działało tylko po przekręceniu kluczyka? Wiem że problem leży w tym podłączeniu bo u ojca w nissanie było to samo (elektryk wziął 50zł)..

 

pozdro

Musisz odszukać w kostce przewód, który ma napięcie dopiero po przekręceniu stacyjki. Następnie w kablach od radia zlokalizować plusy - jeden na stałe do pamięci (często kolor pomarańczowy lub żółty)i drugi do stacyjki - często czerwony.

Jeżeli niestety nie czujesz się na siłach to lepiej daj zarobić elektrykowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...