Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Progi


El_Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak obiecałem, zrobiłem zdjęcia progów (prawa strona) lewa odbicie zwierciadlane.

 

Super sprawa przynajmniej teraz nie będzie się rysował lakier.

Komplet z nadrukiem około 100zł.

post-18150-12496813878571_thumb.jpg

post-18150-12496813937141_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same gratis(bez napisu) :D dostałem przy zakupie.Bardzo dobre ,nie to co folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś znów dowalił ! Gadżet?ja bym powiedział pozyteczna rzecz,nie kaleczysz progów,...no ale jak wolisz pluszową kierownicę?...sprawa tuningu to twoja sprawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, jak pracowałem w salonie Nissana, to klient (jakieś 75-80 lat) zostawił nam w rozliczeniu Opla Corsę, a kupił jasnoniebieską Micrę z beżowym wnętrzem. :lol: Następnego dnia przyjechał i prosił o pomoc w zatankowaniu. Pomijając fakt, że całą drogę do stacji benzynowej (jakieś 300-400 m.) przejechał na 1 biegu, to pierwsze, co po zakupie pojawiło się u niego w aucie to "tygrysia" tapicerka na siedzeniach i włochata nakładka na kierownicę... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam odnosić wrażenie, że tu się ze mnie drwi.

 

Jak ktoś ma ochotę na temat pt: "dziwactwa w samochodach" to niech taki temat założy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy :P - był na tym forum jeden bez poczucia humoru i wypalił się psychicznie :lol: Nikt nie krytykuje Twoich nakładek - miałem podobne (z drapanego aluminium ) w poprzednim aucie i doskonale się sprawdzały chroniąc progi przed obiciem (szczególnie przez damskie obcasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...