Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chcę kupić pickupa tylko czy mnie stać


hugh_h

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dotychczasowy samochód umiera, blacha się sypie elementy odpadają ... ehh stawia mnie to przed koniecznością myślenia o innym.

Chciało by się powiedzieć o nowym ale na pewno nie, niestety o nowym mogę zapomnieć. Ale może będzie chociaż taki jak mi naprawdę potrzebny.

Napęd 4x4 nie będzie u mnie ekstrawagancją, bo przedrzeć się do domu na wiosnę po błocie albo w zimę będzie już można bez stresu. Duża paka coś czego mi zawsze brakowało, koniec z szukaniem przyczepek po znajomych żeby przywieźć trochę siana czy słomy dla konia. Że o wybraniu się na wycieczkę ze zwierzakiem nie wspomnę. I tak po szukaniu modelu wygląda ze jak to napisali gdzieś to połączenie samochodu i traktora będzie idealne dla mnie.

Jest tylko coś co mnie bardzo martwi a mianowicie 15k na samochód jest już dla mnie ogromnym obciążeniem. Wygląda że za taka kwotę jednak można kupić pickupa na chodzie z rocznika coś koło 93..96. Interesuje mnie kabina na 4 osoby, ewentualnie pojedyncza ale na 3, silnik 2,5 diesel (chyba 80KM).

 

Wiem ze trudno generalizować ale powiedzcie ile czasu jeszcze ma taki samochód przed sobą, co na pewno będzie do wymiany, naprawy? Na co zwracać uwagę.

To czego jeszcze nie wiem to jak się sprawdzi podczas jazdy miejskiej, jaka jest prędkość pustego w trasie, jak znosi korki w warszawie? Tygodniowo wychodzi mi około 200km, po połowie trasa i miasto.

 

Czy pickup za 15k nie będzie już mocno awaryjny bo to w sumie już parę latek będzie miał na dachu.

 

A może ktoś jest w stanie pomóc w znalezieniu / sprawdzeniu samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pickup za 15 tys??? Nie spodziewaj się kokosów, chyba będziesz musiał jeszcze troche pozbierać grosza bo za ta kase to raczej kupisz mało lepszy statek jak masz.

 

no raczej nie spodziewam się full opcji z klima, ale czy uważasz ze w tej kwocie niczego co jest w stanie "do jazdy" nie znajdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupisz świeże D22 z padniętym motorkiem

 

Wrzucisz 3.0 od Terrano za jakieś 8 tyś i masz wieczne autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...