Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bezpiecznik od świateł pozycyjnych


Gość adi715

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Chyba mi sie przepalił bezpiecznik bo nie działaja mi światła pozycyjne przednie i tylnie i podświetlenie zegarów. Juz jutro w dzien bede go szukał który to zeby kupic taki sam. Moze ktos wie który to bezpiecznik jest? :) bede wdzieczny bo nie bede musiał jutro ich wszystkich sprawdzac który to sie przepalił :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Chyba mi sie przepalił bezpiecznik bo nie działaja mi światła pozycyjne przednie i tylnie i podświetlenie zegarów. Juz jutro w dzien bede go szukał który to zeby kupic taki sam. Moze ktos wie który to bezpiecznik jest? :) bede wdzieczny bo nie bede musiał jutro ich wszystkich sprawdzac który to sie przepalił :)

Pozdrawiam

 

 

Adi, mam ten sam problem. Który to bezpiecznik? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich - Mam Almere N15

Mam prawie podobny problem ale z tym że bez przerwy mi się przepala ten bezpiecznik , nie mam pojęcia co jest grane - może gdzieś spięcie ale gdzie i jak to sprawdzić skoro tych kabli jest tysiące a najciekawsze jest to że to się stało po wymianie radia , możliwe że przy zakładaniu nowego coś rozłączyłem ale patrzyłem tam i nic specjalnego nie znalazłem , myśle że zrobiłem coś nie tak tylko co ? proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może radio lub jakiś nie zaizolowany kabel dotyka do żarówki podświetlenia deski.

 

ps. czy to Twoja almerka na zdjęciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeest ...udało się ,znalazłem kabel przepalony za deską roździelczą , żeby to znależć wsadziłem największy bezpiecznik taki że się nie przepalił i po przekręceniu stacyjki i włączeniu świateł mijania zaczeło sie jarać ! ;) więc troszkę przestraszony zgasiłem silnik ,wyciągłem bezpiecznik ,odkręciłem deskę z zegarami w rekordowym czasie i jutro będę izolował dwa - może 3 kable tylko że jest tam tak ciasno że trzeba sciągać całą tapicerkę ...

... a i ten samoschód na zdjęciu to niestety nie mój ;(

- ciekawe czy po zailozowaniu będzie wszystko ok - zobaczymy

i dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a i ten samoschód na zdjęciu to niestety nie mój ;(

nie przejmuj się, to tylko na plus dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej mam ten sam problem po zamontowaniu radia brak postojówek przód tył podswietlenie tez montowałem radio i pali bezpiecznik.

Możesz napisac jak rozwiązałes problem i jak dostac się do kabli o których piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...