Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

falujące obroty


Gość kolega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiadam almera z 99' roku o pojemności 1,6 16v mam w niej instalacje od około 30 tyś, reduktor - tomasetto , wielozawur- lovato, obud. wieloz.-irene, system sekw.-zenit. Problem polega na tym że na benzynie auto pracuje normalnie tj. obroty są równe, przyśpieszenie standardowe (tak mi się wydaje). na lpg silnik na wolnych obrotach faluje, słychać jak co chwile nie ma pracy na cylindrze, zdarza się że czasami potrafi zgasnąć jak go puszcze na luz . dodam że ostatnio wymieniłem świece i nie dało to żadnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam taką dziwną sytuacje: gdy auto postoi na słońcu, odpalę je to nierówno pracuje i odrazu przełącza się na lpg. temp zmiany na na gaz ustawiona jest na 30*C łapie ktoś coś z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość z którym kiedyś rozmawiałem(było jeszcze w pożądku) powiedział mi że to jest za wysoko. największym problemem dla mnie jest to że te obroty falują - coś jak by wypadanie zapłonów, a czasami spadają bardzo nisko co powoduje zgaśnięcie motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...