Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Prairie]Ustawienie rozrządu 2.4 litra łańcuch


Gość yaso007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z ustawieniem łańcucha. We wszystkich opisach są dwa zaznaczone ogniwa na łańcuchu i według nich się go ustawia. Ja kupiłem łańcuch z jednym kolorowym ogniwem i nie mam pewności, czy jest dobrze. Może ktoś potrafi podać mi jakieś dodatkowe informacje typu ilość ogniw, czy inne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yaso007 jest gdzieś serwisówka do ściągnięcia pralki 2.4 tam jest strona z łańcóchem ale nie wiem jak ci przesłać dlatego ściągnij sobie serwisówkę problem w tym ze jest po rosyjsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już serwisówkę i mimo mojej mikrej znajomości języka znalazłem odpowiednie rysunki, niestety tam tez posiłkują się dwoma znaczonymi ogniwami. Silnik udało mi się odpalić, ale kurcze trochę się boję, żeby coś nie trzasnęło... Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciężki chleb do zjedzenia rozrząd w Pralni.. Mimo ze rozdłubałem rozrząd gdy silnik leżał obok samochodu był ten sam problem i poszedł Pojazd na żyletki ... Nie mogę znaleść zdjęć bo miałem gdzieś jak był kompletny złożony tylko bez dekla jak odnajde zgłosze się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...