Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wystająca gąbka przy szybie


Gość pawlo_note

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawlo_note

Cześć, czy ktoś z Was ma podobny problem. Na podszybiu po stronie wewnętrzenej (koło numeru VIN) wyszła sobie gąbka. Macie podobne przypadki i czy byliście w serwisie z tym. Ja mam Notka już prawie 3 latka więc dokładnie obserwuję co się dzieje - jeszcze jest gwarancja.

 

Pozdrawiam,

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo kiedyś był na tym forum poruszany temat tej gąbki,ale ten co go poruszył już z nami nie przebywa.Problem jest w tym,że ta gąbka stanowi jakby dystans pomiędzy szybą a deską,niektórzy wklejali ją od nowa niektórzy chyba(tu nie mogę powiedzieć na pewno)usuwali ją jeżdzili bez niej.Zadzwoń do serwisu ,ciekawe co Ci powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gąbka upchnięta jest po to żeby plastik nie piszczał - to że lata jest raczej kwestią niedbalstwa i braku estetyki niż bezpieczeństwa :dribble: Ale jeśli masz jeszcze gwarancję, to przy okazji zawsze możesz dać robotę panom z aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam posiadaczy Notków.

Nie jesteście odosobnieni w temacie gąbki. Mój Qashqai też tak ma i zastanawiam się czy zgłosić to w trakcie zbliżającego się przeglądu. Znając polskie ASO obawiam się że mogą ja po prostu wyciągnąć a może to skutkować koncertem piszczałkowym czego każdy z nas wolałby uniknąć w swoich pojazdach.

Pozdrawiam i życzę tylko takich "problemów" ;) a najlepiej wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ! to pochwal się co zrobili? wklejali nową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...