Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p12] 2.2 problem


Gość lanserszymon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lanserszymon

Witam podpowiecie mi co to jest za odglos i jak go zlikwidowac?

Otoz przy wciskaniu i puszczaniu sprzegla slychac taki "klik" nie bylo tego a jest... sprzeglo wymieniane 10tys km temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lanserszymon

Witam podpowiecie mi co to jest za odglos i jak go zlikwidowac?

Otoz przy wciskaniu i puszczaniu sprzegla slychac taki "klik" nie bylo tego a jest... sprzeglo wymieniane 10tys km temu.

 

kurde moze ktos pomoze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde moze ktos pomoze....

 

Mam dokładnie ten sam problem ale w p11 1.6 99r. Bylem u kilku mechaników,kazdy cos tam popsilkal jakims plynem,pomoglo na 2 godziny.Sprzeglo wymieniane 5 tys temu. To chyba jakis plastik, ktorego nie mozna wymienic,tzn mozna ale caly pedał :(

 

A moze ma ktos inny pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lanserszymon

Mam dokładnie ten sam problem ale w p11 1.6 99r. Bylem u kilku mechaników,kazdy cos tam popsilkal jakims plynem,pomoglo na 2 godziny.Sprzeglo wymieniane 5 tys temu. To chyba jakis plastik, ktorego nie mozna wymienic,tzn mozna ale caly pedał :(

 

A moze ma ktos inny pomysl?

 

 

no wlasnie ja juz sam nie wiem a jest to takie wkurzajace ze masakra... ogolnie w jakis weekend jak bede mial czas to rozkrece co sie da i moze cos nasmaruje bo juz nie wiem co z tym robic... bez kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...