Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fujitsubo VVL Replica - kolejny atak Turbotrzciniola!


Gość wujek_trzcina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wujek_trzcina

Jak w temacie Ziomy. Robię dwa egzemparze full P'N'P (flansze nissanowskie, profi zejscie 4-1 z rur a nie stożka... etc.) będą za 1.5 miecha. Na razie fotki projektu:

przod5.jpg

przodi.jpg

przod2.jpg

przod3.jpg

przod4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujitsubo jest 4-2-1... a tutaj dałeś rysunek 4-1... o co kaman ?

Może chodzi ci o kopię Hot Shota 6 gen kosztującego obecnie 550$ + shiping ??

 

Moim osobistym zdaniem trzeba dokończyć stary projekt który zacząłeś i nie skończyłeś... Wydaje mi się że może być niezły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Fujitsubo jest 4-2-1... a tutaj dałeś rysunek 4-1... o co kaman ?

Może chodzi ci o kopię Hot Shota 6 gen kosztującego obecnie 550$ + shiping ??

 

Moim osobistym zdaniem trzeba dokończyć stary projekt który zacząłeś i nie skończyłeś... Wydaje mi się że może być niezły :D

 

Cooba, nie skończyłem bo nie przymierzyłeś do sunnego :) :) :) To na Ciebie czeka ten kolektor, gdybyś przymierzył byłoby wiadomo czy jest już okay a tak... wala się tam po garażu... Jak masz rozbabranego sunnego to wstaw to od dołu i powiedz czy pasuje P'N'P. Odgrażałeś się że jak znajdziesz chwilę czasu :D Co z tą chwilą? :D Jeśli problemem jest ta flansza na końcu stożka to tnij ją i wspawaj standardową. Czekam na Twój ruch Kuba, inaczej temat zginie. :warning:

 

Co do Fuji, myslalem ze jest 4-1, PMW wstawił taką fotkę wTYMtemacie, to jak w końcu jest, co przedstawia fotka poniżej?

DCP_2746.jpg

DCP_2750.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość wujek_trzcina

Kompletowania gratów do kopii Fuji EX ciąg dalszy :) Ten wydech posadzę w swojej Almerze.

- zrezygnowałem z kombinowania powierzchniami rozwijanymi na rzecz takiego oto pięknego stożka dostępnego w powszechnym handlu do którego idealnie przypasował uprzednio zakupiony łącznik elastyczny...

- odpowiednio większym stożkiem osłonię filtr stożkowy który mam zamiar wrzucić do Almerki, a do stalowej stożkowej osłony przyspawam rurki i poprowadzę zimne powietrze z miejsca gdzie obecnie siedzi airbox. Taki konfig będzie miał na celu odseprować ciepło z silnika i zapewnić rodzaj doładowania dynamicznego :) rozszerzanie się stożka ku filtrowi zgodnie z teorią spowoduje wzrost ciśnienia powietrza na powierzchnię filtra... Efekt zstanie oceniony na hamowni. Mam nadzieję uzyskać tym sposobem efekt podobny do umieszczenia filtra w miejscu airboxa. Plusem będzie to, że zima, błoto i deszcz nie będą powodować zasyfiania filterka..

- w tle prezentują się rurki 48.3 w ilości 3 metrów... a rurexy 2.5 incza zamówione i spodziewam się odbioru w czwartek...

20091005297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...