Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pożegnanie z sereną mą


BLUETEC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nastąpił sądny dzień... Moja "szara eminencja" zmieniła właściciela. Czarna rozpacz ogarnęła moje dwie córki i żonę. Ja jakoś się trzymam :) Mam nadzieję, że nowy właściciel bedzie miał z niej równie dużo frajdy co my. W związku z tym faktem chcę Wam wszystkim podziękować za niespełna 5 lat wspolnych dyskusji, porad, opowiadań i polemik. Wszystkim nowym użytkownikom mówię, że warto tu zaglądać, bo można tu spotkać fajnych pasjonatów i ludzi, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o najfajniejszym aucie na świecie jakim jest serena. Kłaniam się wszystkim stałym bywalcom uniżenie i życzę wytrwania w Waszym zapale. Będę tutaj wpadał czasem, żeby może komuś coś podpowiedzieć lub po prostu zobaczyć co w "serenach piszczy". Zmieniam barwy na włoskie, bo mam zamiar sprawić sobie i rodzinie prezent w postaci równie "pokręconego" autka jakim jest multipla. Zobaczymy jak będzie.... Jedno jest pewne - od dziś (bez sereny) już nic nie bedzie jak kiedyś... Pozdrawiam Marek BLUETEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zalamuj sie zawsze mozesz do nas wrócic i kupic nowa sarne

Miałem to na uwadze, choć przeważyła dość wysoka cena roczników zbliżonych do 2000. Kto wie - może kiedyś stanie się tak jak mówisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje półroczną podróż w przyszłym roku i nie wiem co zrobić z moją Sarną , jeżeli wszystko dojdzie do skutku to pod koniec roku najprawdopodobnie sprzedam auto jak Cię multipla rozczaruje to zaglądnij pod koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj BLUETEC o starym przysłowiu pszczół :"Tanio kupisz - drogo kupisz".

Nie wiem jak ty, ale ja (odpukać) nie miałem do tej pory poważnych problemów z Sarenką.

Natomiast kolega pracujący w Polinarze (sprzedawcy m.in. Fiata) na pytanie o Multiplę zrobił "minę srającego kota" :-))

Oczywiście nie ma samochodu idealnego i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ich nie miałem.

Jedyny powód sprzedaży Sarny to odmłodzenie floty więc wcale tanio nie będzie.

Padło na Multiplikatora (jtd) bo jest fajowski.

U mnie w domu nikt nie kupował nigdy samochodu po to żeby się sąsiadom podobał.

Ktoś jak kupowałem Serenę powiedział mi żebym sobie na klapie napisał "ostani właściciel".... cóż sprzedałem auto w 6 dni od wystawienia na Allegro. Jak widać opinie znawców tematu nie zawsze pokrywają się z zapotrzebowaniem klientów.

Pożyjemy zobaczymy - z naszymi Sarnami też swojego czasu "ryzykowaliśmy" - okazało się, że było warto.

Edytowane przez BLUETEC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. sad.gif

Multipla jest całkiem fajnym samochodem. Strasznie brzydka (jeśli chodzi o wcześniejszą wersję), ale bardzo funkcjonalna. I podobno mało awaryjna. Ale i tak zależy to głównie od tego jak była użytkowana. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Jak się przyzwyczaicie do mniejszej przestrzeni, bo jest jej dużo mniej. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brzydka - jak dla kogo :) Po Serenie to wszyskie autka brzydkie są - to fakt. Przestrzeni może i mniej, ale powiem szczerze, że wcale nie tak mało jakby się wydawać mogło. Silnik (1,9 JTD) to poezja ekonomiki - po moich 2 litrach w Serenie to "duży krok ludzkości" Nadal nie możemy się do końca pogodzić ze stratą Sereny i tak powoli wygrzebuję wszystko co po niej jeszcze zostało. Jutro będę wystawiał na Allegro bagażnik dachowy (poprzeczki z uchwytami) przystosowany do wersji z jednymi drzwiami bocznymi. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem to zapraszam na Allegro (nick ten sam co na Forum)albo na priv. Pozdrawiam.

post-6380-12540065669663_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dość szeroka no i 3 miejsca z przodu, ale to i tak dużo mniej z tyłu. smile.gif

PS. Bagażnik nie aktualny smile.gif , przygarnąłem go. biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...