Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cena SR16VE a SR20VE


Gość NadiR

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze 2.0 jest wyposarzony w automatyczną skrzynię biegów która do niczego nie pasuje i odrazu oddaje się ją na złom - lepiej żeby jej nie dozucali bo tylko zwiększa koszty przesyłki...

1,6 ma manuala do tego krótkiego i ze szperą... no i ma fajne wałki rozrzadu za to 1,6 nie jedzie bo mała pojemność i trzeba go przebudować na 2.0 by było sens tym jechać bo tak to gorszy ciąg ma takie 175Konne 1,6 jak 150konne zwykłe 2.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze 2.0 jest wyposarzony w automatyczną skrzynię biegów która do niczego nie pasuje i odrazu oddaje się ją na złom - lepiej żeby jej nie dozucali bo tylko zwiększa koszty przesyłki...

1,6 ma manuala do tego krótkiego i ze szperą... no i ma fajne wałki rozrzadu za to 1,6 nie jedzie bo mała pojemność i trzeba go przebudować na 2.0 by było sens tym jechać bo tak to gorszy ciąg ma takie 175Konne 1,6 jak 150konne zwykłe 2.0...

 

 

Coobcio, mnie interesuje gł. koszt włożenia tego do seryjnej p10 1.6? Seryjna moc SR16VE mnie satysfakcjonuje (tak sobie to tłumaczę :D;) ) i jeśli wyjdzie to dużo taniej to wole 1.6.

Sam masz 1.6 w N14, wiem że dłubany ;) , ale jak piszesz że 1.6VE seria idzie słabiej jak zwykłe 2.0 150km to nie ładnie :D

 

Ogólnie doradził byś 2.0, tylko że seryjną skrzynię raczej trzeba wyj... ? a w przypadku 1.6 razem kpl. wsadzić? czy seryjna skrzynka wytrzyma, jak zdrowa?

Bo ogólnie moje GA16DE jest bardzooo zdrowe :), biegi wchodzą miodzio. Nie chce mi się pier.... w dłubanie 1.6, wolę z grubej rury raz, a porządnie i wszystko na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadir do SRXXVE nie podejdzie skrzynia z GA. Najlepsza jest skrzynia z SR16VE bo ma szperę :D

 

No to jak SR20VE + skrzynka z 1.6VE to już pieniądze są:D

 

 

Poczytaj o przekladkach z GA na SR20 i zobaczysz ze jest spora rzeźba

 

Poczytam na pewno, wiedza jest bezcenna :D, bo jak jebitne koszta będą to zostawię seryjną p10 żonce, a ja wejdę w p11 GT :), tylko że żona już mi miałczy, że seria p10 90km nie jedzie :D, i tak zostać nie może, kobiety :D

 

 

Przymierzę się, obiorę kierunek i zapukam tam gdzie trzeba ;)

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABy uzyskac ok 110 KM tez jest napisane na forum jak, a koszty w tym przypadku są nieduże

 

 

Bombel, nie rób ze mnie laika :) o tym, że podst. to 73C, - EGR + mniejsze kółka i wałki o DS to już chyba wszyscy wiedzą :D , no i wystarczy Pani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość Sutomore

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...