Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Programowanie PILOTA do Murano


Sebastian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów !!!

 

Mam kolejny problemik z Murano USA 2007.

 

Chciałbym zaprogramować pilot ( key less go) i nie mam pojęcia gdzie to zrobić.

ASO w Zabrzu i Katowicach nie ma oprogramowania do aut z rynku amerykańskiego ( inna częstotliwość pracy).

Może ktoś z was wie gdzie mogę to zrobić na śląsku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

o ile dobrze pamiętam 7 lub 10 razy przekręc kluczyk w stacyjce do pozycji 3 w odstępach nie dłuższych niż 5 sekund nastepnie naciśnij dowolny przycisk na pilocie otwórz i zamknij lewe drzwi i ponownie przycisk na pilocie na 90 % tak to robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam 7 lub 10 razy przekręc kluczyk w stacyjce do pozycji 3 w odstępach nie dłuższych niż 5 sekund nastepnie naciśnij dowolny przycisk na pilocie otwórz i zamknij lewe drzwi i ponownie przycisk na pilocie na 90 % tak to robiłem

 

Coś u mnie nie zadziałało .Napewno to działa z fabrycznym pilotem key less go ( od roku 2007) czy tylko ze zwykłymi pilotami jakich pełno na allegro ?

a może coś zle robię .

Kiedy właczam kluczyk do pozycji 3 poraz 7 ( ewentualnie 10) czekam chwilkę (około 3sek ) i naciskam przycisk na pilocie.Otwieram i zamykam drzwi kierowcy i znów przycisk na pilocie... i nic

 

Poniżej zamieszczam zdjęcie pilota ( może nie pasuje on do murano 2007 -kupiłem na allegr)

post-23906-12528426239527_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

Coś u mnie nie zadziałało .Napewno to działa z fabrycznym pilotem key less go ( od roku 2007) czy tylko ze zwykłymi pilotami jakich pełno na allegro ?

a może coś zle robię .

Kiedy właczam kluczyk do pozycji 3 poraz 7 ( ewentualnie 10) czekam chwilkę (około 3sek ) i naciskam przycisk na pilocie.Otwieram i zamykam drzwi kierowcy i znów przycisk na pilocie... i nic

 

Poniżej zamieszczam zdjęcie pilota ( może nie pasuje on do murano 2007 -kupiłem na allegr)

witaj poszukam instrukcji i napiszę ci dokładnie co i jak ale dopiero na wtorek tyle tylko że mam innego pilota Może już ten który masz jest przypisany do innego auta albo faktycznie inaczej się programuje.Ja zaprogramowałem swój bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Również mam problem z pilotem i kluczykiem.Zgubiłem klucz z pilotem i ponieważ zapas warto mieć znajomy przywiózł mi z USA klucz (nie dociety )z pilotem.Pilot jest z 3 przyciskami( do otwierania ,zamykania i czerwony nie wiem do czego).Jak zaprogramować samemu tego pilota ,czy da rade czy muszę jechac do speca który mnie po "kieszeni pojedzie".Samo dociecie kluczyka chyba nie jest takie drogie,ale jak to jest z immobilizer'em?

Moje Murano to wersja USA 2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

Witam!Również mam problem z pilotem i kluczykiem.Zgubiłem klucz z pilotem i ponieważ zapas warto mieć znajomy przywiózł mi z USA klucz (nie dociety )z pilotem.Pilot jest z 3 przyciskami( do otwierania ,zamykania i czerwony nie wiem do czego).Jak zaprogramować samemu tego pilota ,czy da rade czy muszę jechac do speca który mnie po "kieszeni pojedzie".Samo dociecie kluczyka chyba nie jest takie drogie,ale jak to jest z immobilizer'em?

Moje Murano to wersja USA 2005.

jak zaprogramujesz pilota to ten czerony służy jako antynapad lub jak zgubisz murańca pod marketm w gąszczu innych autek :) to też naciskasz i ci strasznie wyje :)) tak więc wiesz gdzie jes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaprogramujesz pilota to ten czerony służy jako antynapad lub jak zgubisz murańca pod marketm w gąszczu innych autek :) to też naciskasz i ci strasznie wyje :)) tak więc wiesz gdzie jes

 

Czyli dalej nie wiem gdzie mają komputer z softem z USA aby mi to zrobili :-(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem i dzisiaj w serwisie w Chorzowie zaprogramowałm nowy kluczyk z pilotem.Cena usługi160zł.Obsługa bardzo niła:)

 

Aha,a czerwony przycisk pilota naciskam i nic nie wyje.Czy muszę coś pozmieniać w ustawieniach komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem i dzisiaj w serwisie w Chorzowie zaprogramowałm nowy kluczyk z pilotem.Cena usługi160zł.Obsługa bardzo niła:)

 

Aha,a czerwony przycisk pilota naciskam i nic nie wyje.Czy muszę coś pozmieniać w ustawieniach komputera?

 

 

W Chorzowie koło wesołego miasteczka Ci zaprogramowali ??? Mój pilot (key less go) próbowali dwa razy i stwierdzili ,że chyba winą jest ich oprogramowanie ( a raczej brak programu do wersji USA).

I dalej otwieram auto kluczykiem zamiast korzystać z inteligentnego pilota :-(((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

pare tygodni temu logowalem nowego pilota (kluczyk)

sam tego nie zrobisz

Jedzi do serwisu ja bylem w Katowicach u Sobczyka . Serwisant musial zciagac jakies kody , najpierw odczytal nr VIN samochodu

(tez mam Murano z USA) . Samo logowanie chwile trwalo bo robili to pierwszy raz chyba, ale dali rade wszystko dziala idealnie

pozdrawiam i daj znac jak poszło

 

 

 

Witam wszystkich klubowiczów !!!

 

Mam kolejny problemik z Murano USA 2007.

 

Chciałbym zaprogramować pilot ( key less go) i nie mam pojęcia gdzie to zrobić.

ASO w Zabrzu i Katowicach nie ma oprogramowania do aut z rynku amerykańskiego ( inna częstotliwość pracy).

Może ktoś z was wie gdzie mogę to zrobić na śląsku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 lat później...

Czy zna ktoś sposób sklonowania kluczyka do wersji Z51? Tam nie mam już stacyjki tylko Start/Stop. Lub może ktoś ma namiary na niedrogiego magika, bo serwis woła 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...