Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[WP12] Kamera cofania


preston81

Rekomendowane odpowiedzi

witam chodzi mi o kamere cofania

na ekranie wyswietlany obraz jest u mnie "przycięty" ok 30% dołu ekranu to czarny pasek, pewnie zle jest ustawiona kamera , jak mozna ja wyregulowac- nastawić ???

byc moze jest to dobrze ustawione ale wydaje mi sie, ze powinien byc widoczny obraz na calym ekranie ew powinno byc widac zderzak, ja mam ciemny pas, byc moze tak pada swiatło

poslugujac sie tym "obrazem " parkujac na styk czyli auto ktore stoi za mna w momence cofania jak dojade tym - 'czarnym pasem' do jego maski- (auta stojącego za mna) to mozna swobodnie przejsc miedzy autami , tak powinno byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chodzi mi o kamere cofania

...

Witam

Być może jest możliwość manewrowania kamerą w jej osadzeniu, choć chyba są na sztywno wciskane, tu poniżej fotki:

http://www.moto.allegro.pl/item737530308_almera_tino_2005r_kamera_cofania.html

http://www.moto.allegro.pl/item729381474_kamera_cofania_almera_tino.html

ale trudno wyrokować, bez obejrzenia bliżej, czyli (jeśli nikt inny się nie zgłosi z odp) czeka Cię empiryczne doświadczenie, wystarczy zdjąć ściankę klapy i powinieneś mieć wszystko jak na widelcu.

Co zaś się tyczy parkowania, to kamera ma Ci dopomóc, jak będziesz wg niej orientował, i ustawiał, to już kwestia wolnego miejsca i Twej wolnej woli. Co do odległości od innego "wózka", to wydaje mi się, że powinna być taka, aby nie wyszło, że go zastawiłeś. ;)

Powodzonka z kamerą. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal801 w twojej wypowiedzi moze tkwic klucz czarnym pasem moze byc tutaj wlasnie ramka rejestracji ale co bez blachy mam sie bujac??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez blachy, jak zdejmiesz to masz 100% pewności a później możesz wyciąć kawałek plastiku (tam gdzie jest kamera) tak żeby nie przysłaniał kamery i ewentualnie troche podgiąć samą blache tak żeby jak najmniej była zasłonięta kamera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...