Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Dziwne odgłosy po wyłączeniu silnika


Gość tomlodz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwną przypadłość. Po wyłączeniu silnika (1,8 16 V) słychać dziwne dźwięk, jakby cykanie albo kapanie. Odgłosy te słychac nawet po krótkiej jeździe. Czy ma ktoś pomysł co to może być? P.S. jakie macie zdanie o serwicie na ul. Bokserskiej?

Z góry dziękuję za rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną przypadłość. Po wyłączeniu silnika (1,8 16 V) słychać dziwne dźwięk, jakby cykanie albo kapanie. Odgłosy te słychac nawet po krótkiej jeździe. Czy ma ktoś pomysł co to może być? P.S. jakie macie zdanie o serwicie na ul. Bokserskiej?

Z góry dziękuję za rady!

 

Na pewno kilka sekund po wyłączeniu silnika silniczek krokowy wraca do pozycji poczatkowej (tj zamyka sie i robi maly skok do tylu - czyli wyglada na to ze zostawia mala szczeline - przynajmniej tam moj dzialal jak go wyjalem)... i to normalny objaw (opisany nawet jako czesc procedury diagnostycznej w namualu do p11.144).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną przypadłość. Po wyłączeniu silnika (1,8 16 V) słychać dziwne dźwięk, jakby cykanie albo kapanie. Odgłosy te słychac nawet po krótkiej jeździe. Czy ma ktoś pomysł co to może być?

Też tak mam, silnik krokowy pompa od ABS itp.

 

P.S. jakie macie zdanie o serwicie na ul. Bokserskiej?

Z góry dziękuję za rady!

 

NIE ZOSTAWIAJ TAM SAMOCHODU. Pracowałem na przeciwko tych serwisów i widziałem jak traktują tam samochody. Poszukaj na forum polecanych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomlodz ma P12 (przy najmniej w opisie)

Oj kolego. Jak coś piszesz to do końca bo trzeba sporo się domyślać.

TAGUJ tematy bo wszyscy piszą o P11 a ty masz P12 z tego co widzę

Jak podajesz ulicę to i miasto może byś tak podał, bo to forum ogólnopolskie, a i koledzy z angolii tu też piszą. Możemy się tylko domyślać że chodzi o Lublin ( rejestracja LU) z tym że takiej ulicy w Lublinie nie masmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tomlodz ma P12 (przy najmniej w opisie)

Oj kolego. Jak coś piszesz to do końca bo trzeba sporo się domyślać.

TAGUJ tematy bo wszyscy piszą o P11 a ty masz P12 z tego co widzę

Jak podajesz ulicę to i miasto może byś tak podał, bo to forum ogólnopolskie, a i koledzy z angolii tu też piszą. Możemy się tylko domyślać że chodzi o Lublin ( rejestracja LU) z tym że takiej ulicy w Lublinie nie masmile.gif

 

Przepraszam, chodzilo mi o centrum motoryzacyjne na ul. Bokserskiej w Warszawie. Pojechalem do dwóch różnych mechaników i obaj byli zgodni co do dziwnych dźwięków - studzenie się katalizatora (w ASO wymiana kilka tysięcy, u zwykłego mecha ok 800-900 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...