Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navi i Primera P12


Gość Borys03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy wlasnie kupilem Nissana Primere z silnikiem 2,2litra diesel moc 126km

mam dwa pytania:

- czy plyte do nawigacji dostane tylko w serwisie i czy menu na jezyk polski moge zmienic gdzies w okolicy Poznania?

- czy ten silnik nadaje sie na chip tuning jesli tak to gdzie najlepiej jechac i ile mozna z niego jeszcze wyciagnac ale tak rozsadnie?

Dziekuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wlasnie kupilem Nissana Primere z silnikiem 2,2litra diesel moc 126km

mam dwa pytania:

- czy plyte do nawigacji dostane tylko w serwisie i czy menu na jezyk polski moge zmienic gdzies w okolicy Poznania?

- czy ten silnik nadaje sie na chip tuning jesli tak to gdzie najlepiej jechac i ile mozna z niego jeszcze wyciagnac ale tak rozsadnie?

Dziekuje z góry

Koledzy czy wszystkie primery z roku 2002 mialy ksenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy wszystkie primery z roku 2002 mialy ksenony?

 

Witaj, ja też jestem tu nowy i P12 mam od kilku dni. Moj jest z roku 2002 i ma ksenony, ale ponoc nie kazda P12 je miala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wp12 2003 i na szczescie ksenonow nie mam ;)

odnosnie naavi wuhta jest na forum ale skroce ci meczarni ogolnie zobacz czy masz naped dvd bo bez niego navi nie ma , jak i nie ma wogole navi na polske - i europe wschodnia, moze kilka drog, a plyta koztuje w nissanie ok 1000 zl

tak wiec moja rada kup sobie jakąs mio :) lepiej wyjdziesz na tym 1000x :)

 

 

btw odnosnie dvd jesli nie ma , mozna dokupic z innej primery czy bedzie sie grysc, z jakimis kodami wiara ma klopoty czytalem ???

odnosnie napedu cd to samo????

btw gdzie w p12 jest umiejscowiony subwoofer???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wlasnie kupilem Nissana Primere z silnikiem 2,2litra diesel moc 126km

mam dwa pytania:

 

- czy ten silnik nadaje sie na chip tuning jesli tak to gdzie najlepiej jechac i ile mozna z niego jeszcze wyciagnac ale tak rozsadnie?

Dziekuje z góry

...oczywiście że się nadaje...można wrzucić boxa..da jakieś 20KM i 40 Nm...albo zchipować...tu będzie troszkę wiecej, ale można lepiej dopasować przebieg momentu obr.

...ja osobiście od 5 lat wszystkie swoje...i kolegów auta chipuje w http://vtech.pl/ w Krakowie...oczywiście na drugi dzien po zakupie pickupa pojechałem go "wzmocnić" :D

...jak cos to mam tam dobre wejście...i załatwiam po cenach "specjalnych" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...