Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12 czy WP12] Roleta bagażnika


Gość vicvic

Rekomendowane odpowiedzi

Roleta po trzech latach po prostu się podarła :angry:

Nowa prawie 2500 pln :angry:

I tak nie do końca ukrywała zawartość bagażnika :blink:

 

Czy jest szansa na jakiś zamiennik - nie chcę już oryginalnego g...na, no chyba, że za 200 pln ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta po trzech latach po prostu się podarła :angry:

Nowa prawie 2500 pln :angry:

I tak nie do końca ukrywała zawartość bagażnika :blink:

 

Czy jest szansa na jakiś zamiennik - nie chcę już oryginalnego g...na, no chyba, że za 200 pln ....

 

 

 

www.allegro.pl tam znajdziesz jak i ja ostatnio za 250pln, mi sie podarla i odpadl z jedej strony ten klips,szkoda gadac auto 6letnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl tam znajdziesz jak i ja ostatnio za 250pln, mi sie podarla i odpadl z jedej strony ten klips,szkoda gadac auto 6letnie :(

"Klipsy" już ćwiczyłem, kosztują w nissanie jakieś 35 pln za sztukę, kolor dopasowany do tapicerki. Ale teraz pękło mi to, na czym kliksy były przykręcone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klipsy" już ćwiczyłem, kosztują w nissanie jakieś 35 pln za sztukę, kolor dopasowany do tapicerki. Ale teraz pękło mi to, na czym kliksy były przykręcone ...

 

Zle mnie zrozumiales kolego,albo ja to zle napisalem. U mnie pekl ten klips z jednej strony wiec zaczalem szukac calej rolety, znalazlem na allegro za 250pln wiec mysle ze to nie jest zla cena biorac pod uwage ze oryginaly potrafia kosztowac,dziwi mnie tylko ze to taki chłam a tyle sobie kaza za to placic,te auta ewidentnie nastawione sa na kase po sprzedazy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie kawał blachy, 4 nity i od spodu poskładać do kupy to co pękło. Ja tak mam i już prawie rok się trzyma, w oczy się nie rzuca...

A jak nie, to roleta za 300zł na aukcjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem używkę za 400 :angry:

Roleta jest z modelu 2003 (mój 2006) i wydaje się być mocniejsza (mowa o samej rolecie, konstrukcja jest identyczna). Jeśli ktoś będzie kupował niech szuka starszych roczników ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...