Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X-Trail T31 - wymiana systemu audio


radjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dziś zabrałem się za wymianę głośników X-ie. Rozebrałem drzwi, a tam znalazłem takie oto kaszlaczki:

 

Profil.jpg

Przod.jpg

Spod.jpg

Bok.jpg

 

Upatrzyłem sobie w ich miejsce HERTZ DCX165

a_dcx165_1.jpgimg_dcx165.jpg

 

Niemniej jednak zaczęły się schody. Bez dystansów nie da się ich przykręcić. :(

Poszukałem w necie, ale znalazłem tylko takie:

 

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=27_110&products_id=2236

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?cPath=27_110&products_id=2235

 

W związku z tym moja seria pytań:

 

1. Czy ktoś sprawdzał czy powyżej podlinkowane będą pasować do X-a?

2. A może ktoś wie gdzie dostanę takie które na 100% będą pasować?

 

3. I pytanie z innej beczki. Czy ktoś wyprowadzał z fabrycznego radia sygnał do zasilanie subwoofera inaczej niż poprzez wyjścia głośnikowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze tym samochodem nikt się nie interesował więc jesteś pierwszy. Jak możesz popraw linki do obrazków seryjnych głośników bo jest tylko napis "dołączona grafika". Co do dystansów większość mocowań jest jak w innych modelach, więc prawdopodobnie że będzie pasować, ale jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz.

Co do suba, to czy radio ma jakieś inne wyjście chinch czy cokolwiek, bo jak tylko głośnikowe to trochę lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz masz je wymieniac, to chociaz na jakis odseparowany zestaw, bym sie sklanial w podobnej cenie do hertz dsk 165! pod samym radyjkiem beda w miare przyzwoicie graly, ale pazurki pokaza pod wzmacniaczem dopiero. Zreszta troche chaotyczny ten twoj topic, nie wiadomo co chcesz osiagnac poprzez wymiane tych glosnikow :)? A co do radyjka znajdz jakas instrukcje, powinno wszystki byc jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dla posiadaczy T30 podsyłam kilka fotek z mojej wymiany głośników.

Tak jak w T31 należy użyć dystanse. Ja kupiłem w sklepie Elektrodor - "Dystanse MDF NISSAN Almera Primera Micra #726"

Do tego głośniki Hertz DCX 170.3 płytkie, bo nigdzie nie znalazłem informacji o maksymalnej głębokości jaka może być zastosowana w T30.

Umieszczam zdjęcia drzwi bez głośnika, dystans (ten otwór z boku na wyprowadzenie przewodów do wtyczki) oraz głośnik oryginalny, z którego musiałem przenieść do Hertzów gniazdo pasujące do wtyczki na drzwiach. Pewnie można kupić gotową przejściówkę ale ja nie miałem czasu na dodatkowe zakupy.

3f92e0b8078386bdgen.jpg

0e961b0ee59d86cegen.jpg

1599f4fe0a75e710gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...