Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekładka zegarów N15 przed liftem na po lifcie.


Gość kojak85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój licznik kilometrów niedomaga. Ponieważ ciężko znaleźć licznik do diesla z wersji przed liftem, zatem szukam sposobu na przełożenie zegarów z wersji po lifcie.

Wiem, że występują różnice, dlatego szukam konkretnych informacji jakie. Pewnie są pozamieniane kontrolki i kabelki we wtykach.

Proszę o zdjęcia kolejności przewodów w kostkach oraz zdjęcia samych zegarów po lifcie - z tyłu, żeby można było wywnioskować co jest przesunięte w inne miejsce oraz odtworzyć schemat.

 

Wielu użytkownikom się to przyda, ponieważ nie tylko jak się borykam z problemem liczników sprzed liftu.

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie spotkałem się z żadnym użytkownikiem który by przełożył zegary z ph2 do ph1 o ile dobrze pamiętam trzeba wymienić całą wiązkę, jedyne co ja doradzić mogę i sam to zrobiłem kupiłem zegary z innej wersji mianowicie jakiegoś angola oddałem mój z popsutym licznikiem kilometrów oraz angola do elektronika ten wyskubał silniczek zliczania kilometrów z angola "przestroił" oraz wpakował do mojego i tyle wziął za to 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...