Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navigacja MURANO x6 czy x7


Gość mahatma

Rekomendowane odpowiedzi

Witejcie

czym wiecej szukam tym mniej wiem

w NISSANIE powiedzili mi ze w czerwcy 2005 roku zmieniono cos w systemie nawigacji i niestety noe da sie na wczesniejszych wersjach zainstalowac najnowszych map.

a z tego co wisze tu to pisza ze zmieniono dopiero w 2008 http://www.gpsunderground.com/forums/archive/index.php/t-2607.html

zasytanawia mnie jaka macie wersje w jakim roczniku map

ja z marca 2005 mam system x6.0 a wy??

moge kupic bebechy z nawigacji z murano 2007 ale czy to cos zmieni

czy macie dysk instalacyjny nie mapy z systemem x7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie jakbym tu sam latal po pustym sklepie a reszta poszla na zabawe i mnie nie zaprosila.

Czy wy niewiecie jaka macie wersje mapy czy poprostu nikomu sie juz nie chce odpowiadac.

musze to wiedziec poniewaz ludzie mowia ze mapy np 7.5 dzialaja w ich murano z 2006 i 2007 bez problemu.

niestety nie dzialaja w moim z marca 2005 ja mam wersje x6.0

od producenta map dowiedzialem sie ze w czerwcu 2005 zmieniono system i w murano zaczeto montowac inny sprzet.

dostalem namiary na uzywanysat nav z murano 2007 ale okazalo sie po sprawdzeniu w salonoe ze po numerach modelu tego sat nav to jest pozny 2005. to by sie zgadzalo jesli wziac pod uwage ze zmiana modelu byla w polowie roku czyli niby jest ok?

czy jednak nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czuje sie jakbym tu sam latal po pustym sklepie a reszta poszla na zabawe i mnie nie zaprosila.

Czy wy niewiecie jaka macie wersje mapy czy poprostu nikomu sie juz nie chce odpowiadac.

musze to wiedziec poniewaz ludzie mowia ze mapy np 7.5 dzialaja w ich murano z 2006 i 2007 bez problemu.

niestety nie dzialaja w moim z marca 2005 ja mam wersje x6.0

od producenta map dowiedzialem sie ze w czerwcu 2005 zmieniono system i w murano zaczeto montowac inny sprzet.

dostalem namiary na uzywanysat nav z murano 2007 ale okazalo sie po sprawdzeniu w salonoe ze po numerach modelu tego sat nav to jest pozny 2005. to by sie zgadzalo jesli wziac pod uwage ze zmiana modelu byla w polowie roku czyli niby jest ok?

czy jednak nie

 

Witam

Dołączam się do postu

Mam Murano z 2005r z Niemiec navigacja jest niemiecka zmieniłem w niej oprogramowanie na angielski

płytę do niej mam na eu zachodnią x6.0

sciągnąłem sobie mapę na eu wschodnią miała działać tylko trzeba dobrze nagrać na płytkę

próbowałem 5 razy i ....nie akceptuje spróbuję jeszcze na innym sprzęcie

jak się uda dam znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...