Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[D22] ABS nie działa...elektryk Kraków ?


heko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem autko z uszkodzonym abs...i nie mogę znaleźć niedrogiego elektryka...w Krakowie, który by to naprawił (zdiagnozował)...może jakaś podpowiedź ?:)

Edytowane przez heko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem autko z uszkodzonym abs...i nie mogę znaleźć niedrogiego elektryka...w Krakowie, który by to naprawił (zdiagnozował)...może jakaś podpowiedź ?:)

 

...podnoszę...może jednak ktoś mi poleci kogoś w Krakowie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podnoszę...może jednak ktoś mi poleci kogoś w Krakowie..

Słuchaj nie byłem jeszcze z nissanem (chociaż się prosił kiedyś) jeździłem z innymi autami-bardzo sprytny facet i niedrogi. Myślę że nisanka też robi.

Ulica Fredry (okolice Łagiewnik) Robert Włodarczyk tel.12 2691446

Tylko czasami mocno zarobiony.

 

Ponoć sporo elektryków samochodowych u nas w Krakowie jest po budowlnce brrrr ..............

Edytowane przez Bodek05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

..no myślałem że nikogo tu niema...dzięki..spróbuję..

 

Hej i jak P. Robert robi Nissanki i zna się coś ? Warto by wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...trafiłem do P. Piotra...polecanego na NKP...gościu konkretny..ma sprzęt...polecam :thumbsup:

Edytowane przez heko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...trafiłem do P. Piotra...polecanego na NKP...gościu konkretny..ma sprzęt...polecam :thumbsup:

 

A dasz namiary? bo ja wciąż mam pewne ale do elektryki i pewne ulepszenie chciałbym zrobić. Znaczy halogeny podpiąć jak kupię :whistle: tylko szukam co taniej niż 1000 zl komplet :unsure: Może być na PW jak nie chcesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

501 354 925 Piotrek

 

 

Witam,

Też kupiłem Nissana z uszkodzonym ABS'm. Wyszło jak dałem auto do sprawdzenia poborów prądu podczas postoju, bo mam za duże, no i wyszedł błąd C1114 - Przekaźnik zaworu :(

Ten Piotrek to na jakiej ulicy i jakie miałeś koszty związane z naprawą? Ile mu zajeła diagnoza i naprawa?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też kupiłem Nissana z uszkodzonym ABS'm. Wyszło jak dałem auto do sprawdzenia poborów prądu podczas postoju, bo mam za duże, no i wyszedł błąd C1114 - Przekaźnik zaworu :(

Ten Piotrek to na jakiej ulicy i jakie miałeś koszty związane z naprawą? Ile mu zajeła diagnoza i naprawa?

 

Pozdrawiam

 

 

..przeniósł warsztat za Kraków...20 km w stronę Sandomierza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...