Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z dodawaniem gazu


netlab

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam taki problem ze swoją Navarą. Jakiś czas temu zdarzało mi się taka sytuacja, że podczas dodawania gazu samochód jakby zacinał się na swoich obrotach a wręcz one delikatnie spadały. Trzeba było się zatrzymać wyłączyć włączyć silnik i wszystko wracało do normy. Po pierwszej wizycie w serwisie wymienili filtr paliwa (bo niby taka procedura), ale teraz po przejechaniu 2 tys. km znowu coś takiego zaczęło się robić.

Macie jakiś pomysł co to może powodować?

Jest to bardzo nie bezpieczne, ponieważ ze 2-3 razy zdarzyło się to podczas wyprzedzania i nie była to wesoła historia.

Wdzięczny będę za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na popsuty pedał gazu, mam dokłądnie to samo, ciemniaki w serwisie mają kody błedu i nie mogą dojść, ale zgadałem się właśnie z kolesiem co przerabiał podobne tematy, mechanik akurat, i zdiagnozował że to właśnie to.

Do D40 kupisz pedał za 300 pln, do mojego nigdzie nie ma.

No i musisz zdiagnozować czy to na pewno to, ale takie są właśnie objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

miałem ten sam problem zaczeło sie niewinnie od szarpań pomiedzy 2-3 tys obr. Potem nowy objaw zimny silnik falował - wreszcie gasł kiedy chciał - Diagnoza serwisu nowe pompy!!!!!!!! i tu sie pomylili wyciagnełem zbiornik paliwa i wyczysciłem smok przeszło jak reką odjoł ---Polecam to proste mozna samemu wykonac

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...