Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Bardzo dziwna (jak dla mnie) przyadłość przednich wycieraczek


Gość pocisk10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu mam w mojej P12 dziwną rzecz związaną z wycieraczkami. Sytuacja wygląda tak:

1. Jak włączę je na ciągłą pracę (normalną lub szybką), to wszystko działa jak należy.

2. Jak włączę na czasowy, to nieraz działa normalnie a nieraz zatrzymuje się w połowie i rusza przy następnym dostarczeniu prądu przez sterownik.

3. Jak chcę tylko raz przetrzeć szybę, to działa dopóki trzymam dźwignię podniesioną do góry i staje zaraz po powróceniu dźwigni do normalnej pozycji.

Co prawda już doszedłem do wprawy i potrafię je zatrzymać tam gdzie ich miejsce, ale przy dłuższej jeździe w niewielkim deszczu strasznie to męczy.

Baaaaardzo proszę o pomoc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na 99% to do wymiany silnik wycieraczek.

miałem coś takiego w p11, mechanik rozkręcił mechanizm wycieraczek i wyczyścił go oraz psiknął wd 40 i zaczęło działać dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak już jesteśmy przy temacie o wycieraczkach to mam inny problem. Otóż spryskiwacz do szyb przednich w ogóle nie działa (pompka chyba nie pracuje) ale na światła leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jak już jesteśmy przy temacie o wycieraczkach to mam inny problem. Otóż spryskiwacz do szyb przednich w ogóle nie działa (pompka chyba nie pracuje) ale na światła leje.

Do spryskiwaczy reflektorów jest druga pompka z tego co się orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...