Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Pytanie o nawigację wersja euro


hollywood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy, dziś się zarejestrowałem, obecnie intensywnie poszukuje modelu 350Z premium pack w wersji euro w celu zakupu, szukam rocznika 2003-2005, rozmawiałem już z kilkoma sprzedającymi i mam pytanie o nawigację, ponieważ auto którym jestem dość poważnie zainteresowany nie ma wogóle monitora z nawigacją, po prostu po otwarciu plastikowej klapki nie ma tam nic i tu moje pytanie:

 

1) czy są modele 350Z które nie mają montowanej nawigacji w serii? czy wszystkie modele jakie wychodzą powinny ją mieć?

2) jaki jest koszt zakupu i montażu takiej nawigacji i gdzie najlepiej zamówić? (na allegro póki co nie znalazłem..)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiej maści ebaye wchodzą w grę http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-350Z-Navigation-Display-Screen-Nice_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem439a5e1840QQitemZ290352666688QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo masz zarys co do ceny poszukaj na zagranicznych aukcjach pozdro PS przepraszam że nie kodowałem linka ale nie mogę się połapać na tym nowym skrypcie za bardzo edit poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Premium pack musi miec nawigacje.

jak jej nie ma, to to nie jest premium

 

tez sie przymiezam do kupna 350z, i to powaznie.

tylko ze ja celuje w zetke po liftingu (313KM) i tez premium pack

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Z-tki przed 2006 nie mialy montowanej navi, nawet w wersji Pack (sam taka posiadam, euro, 2004)

jak nie!? ja mam euro '04 pack i mam navi tyle że na CD...

ktoś ma pojęcie czy jest możliwość zmiany na czytnik DVD albo jakaś inna modyfikacja żeby ten wyświetlacz się do czegoś przydał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że możesz wymienić sam czytnik z CD na DVD,na ebayu są dostępne-podobne do dvd z PCta.Nawigacji powinno być wszystko jedno z jakiego czytnika,no i kabel teoretycznie powinien być ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak nie!? ja mam euro '04 pack i mam navi tyle że na CD...

ktoś ma pojęcie czy jest możliwość zmiany na czytnik DVD albo jakaś inna modyfikacja żeby ten wyświetlacz się do czegoś przydał?

 

No to nie wiem, mam papiery z salonu do tego auta i jest w nich napisane PACK, widac albo w wersji PACK opcja byla nawigacja, albo ktos ja tam dolozyl u Ciebie :)

A co do tej nawigacji to nie szukaj na allegro oryginalu bo to szkoda czasu i pieniedzy. Ja mam u siebie zwykla navi Beckera idealnie pasuje do tej wneki, satelity z niej sledzi bez problemu, jedyny minus to taki ze trzeba kablem do gniazda zapalniczki podlaczyc :) ale mnie to akurat nie przeszkadza bo i tak rzadko tego uzywam, jak sobie na mapie sprawdze to zawsze dojade, nie ufam temu ustrojstwu ;-) w obcych miastach jest pomocne jedynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zgadzam sie z przedmowca

 

Nie warto inwestowac w orginalna nawigacje - ktora i tak jest porazka

owszem mozna kupic zestaw zamienny np Pioniera - dotykowy ekran, czyta filmy, mozna podpiac kamere cofania ale kosztuje to ok 3 - 4 000 zl

ale lepiej

kupic za pare stowek normalna nawigacje z windowsem ce - przynajmniej mozna ja wziac do innego wozu - sa tez wersje z Bluetoothem i Taransmiterem FM

a do tego bezprzewodowa kamerka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie będę zakładać nowego tematu, więc zabawie się w archeologa ^^

 

Mam takie coś: xitxl6jl.jpg

 

Chce wgrać:

Nissan Xanavi X7.0.iso 7.32 GB

 

Nie poniszczę nic ?

 

Potwierdzam, plik o tej nazwie działa.Plik torrent - PWPozdrawiamWysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...