Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wykładzina paki


Gość abok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich - czym macie wyłożoną pakę swojej navary?

 

Ja miałem do tej pory plastikowa wanienkę ale się w 1,5 roku przy niezbyt ciężkiej eksploatacji "zużyła" i zastanawiam się co dalej.

 

Proszę o przedstawienie co tam macie na pace i jak się spisuje. Znalazłem co nieco o takich opcjach:

* wykładziny "dywanowe"

* wykładziny aluminiowe

* wykładziny natryskowe

* nie wiem co jeszcze

 

Wybór jest duzy ale nie wiem jak to wszystko się sprawuje w praktyce. Przymierzam się do wykładziny natryskowej (www.speedliner-polska.pl) ale to jest nowa rzecz i nie znalazłem jeszcze nikogo, kto by to już miał nałożone w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiepskiej jakości miałeś tą wykładzinę. Jak często używasz paki to moim zdaniem tylko wykładzina tworzywowa wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykladzina wcale nie musi byc z napisem Nissan. Te same firmy robia dla Nissana i innych firm z ich logo, a pozostale produkty sprzedaja pod wlasnym logo, tej samej jakosci. Musiales miec moze cienka i duzo slabsza, skoro tak krotko wytrzymala. Nie tylko ja, ale i koledzy, mamy podobne, grube na 4-5mm wykladziny i nic sie z nimi nie dzieje. Niektorzy woza palety z towarem, inni - materialy budowlane. Jeden z kumpli przywiozl sobie wozek z Belgii, wlasnie z natryskowa wykladzina. I to jest dopiero porazka! Cala porysowana,odrapana, az do blachy, natrysk na burcie, podobnie. I nie wie, co robic z tym fantem. Prawdopodobnie zdecyduje sie na te z tworzywa, bo nie dosc, ze trwala, to i estetyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyszła jakaś gorsza serja tych wykladzin, a może cholera wie. Ja tam nie raz łopatą ładowałem piach, kamienie, gruz i łopatą ściągałem z paki. Jedyne miejsce gdzie mi się przetarła, ponieważ profil stalowy ocierała to na podwinięciu z pionową ścianką przy końcu. Pozatym po umyciu nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przymierzam się do wykładziny natryskowej (www.speedliner-polska.pl) ale to jest nowa rzecz i nie znalazłem jeszcze nikogo, kto by to już miał nałożone w Polsce.

 

No to już znasz... polecan natryskowe powłoki, które tutaj podlinkowałeś... ja machnąłem 100% auta tą powłoką i wygląda super no i nie do zajechania... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do tej pory plastikowa wanienkę ale się w 1,5 roku przy niezbyt ciężkiej eksploatacji "zużyła" i zastanawiam się co dalej.

To o czym piszesz na pewno nie jest normalne. Moze trafil sie jakis wadliwy egzemplarz albo obok oryginalnej wanny Nissana to nawet nie lezalo.

Moja wykladzina ma 5 lat i wyglada jak nowa a samochod uzywam nie tylko do wozenia tylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wykładzinę(wannę) twardą z wytłoczoną nazwą `nissan` na przedniej ściance.Szuram po niej różnymi dziwnymi rzeczami i nic.Mam wrażenie ,że to ostatnia rzecz,która może się zużyć w tym aucie...

Edytowane przez eldritch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalino

Dokładnie, dobra wykładzina z tworzywa, jest niezniszczalna, nawet nie sygnowana nazwą Nissan. Mógł się trafic gorszy egzemplarz, słabszej jakości, jaki salon kupił, ale to tylko pech. W przeciwieństwie do natryskowych, które są tylko modne, ale nie dosc, że drogie, to jeszcze do kitu. Znajomy ma i tylko złorzeczy, trudno umyc, bo cement się niemalże wżarł, zarysował prawie do blachy i wyszła rdza. Te z tworzywa, od lat sprawdzone i nie ma sensu bawic się w takie wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dokładnie przylega i jest dobrze zamocowana śrubami to nie powinno być większych obtarć. Bez wykładziny paka byłaby szybko zniszczona i rdzewiejąca. Obowiązkowy dodatek do tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przylega tak dokładnie jak powinna ostatnio znalazłem pod nią sporo piachu i drobnego żwiru po rajdzie na żwirowni 2 lata temu od tamtej pory zdążył wyszlifować sporo lakieru z paki musiałem o to zadbać umyłem odtłuściłem zabezpieczyłem antykorozyjnie i nakleiłem maty bitumiczne na gorąco oraz poskładałem wszystko do kupy teraz piasek i błotko może mie pocałować

oczywiście potwierdzam bardzo wysoką trwałość nissanowskiej wykładzinki nie do zdarcia oprócz obornika to woziłem prawie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...