Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Po wyciagnieciu kluczykow ze stacyjki zapala sie kontrolka serwisu i mryga...


Gość podroze100l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość podroze100l

Witam

 

Pare dni temu kupilem nissana primere 2001 rok 5dz 1.6 silnik p11 po lifcie i ostatnio zauwazylem ze jak wyciagam kluczyki ze stacyjki i zamykam autko alarmem zapala sie czerwona kontrolka w ksztalcie auta w srodku z kluczem. Pewnie zwiazane cos z serwisem.

 

Wiecie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z treści Twego posta wnioskuję, że nie dysponujesz instrukcją, albo nie chciało Ci się do niej zajrzeć, zatem w ślad za nią cytuję:

 

"Lampka kontrolna immobilizera NATS

Kiedy zapłon jest wyłączony lampka błyskając informuje, że system immobilizera NATS jest w stanie czuwania.

Jeżeli po włączeniu zapłonu lampka się stale świeci, oznacza to, że w zakresie systemu NATS wystąpiła usterka."

 

Napisałeś, że kontrolka Ci się zapala, jeśli znaczy to że błyska/mruga, to śpisz spokojnie, jeśli zapala się i świeci światłem ciągłym, to chyba kłania Ci wizyta u speców od alarmów i immo, a może w samym ASO.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość podroze100l

Z treści Twego posta wnioskuję, że nie dysponujesz instrukcją, albo nie chciało Ci się do niej zajrzeć, zatem w ślad za nią cytuję:

 

"Lampka kontrolna immobilizera NATS

Kiedy zapłon jest wyłączony lampka błyskając informuje, że system immobilizera NATS jest w stanie czuwania.

Jeżeli po włączeniu zapłonu lampka się stale świeci, oznacza to, że w zakresie systemu NATS wystąpiła usterka."

 

Napisałeś, że kontrolka Ci się zapala, jeśli znaczy to że błyska/mruga, to śpisz spokojnie, jeśli zapala się i świeci światłem ciągłym, to chyba kłania Ci wizyta u speców od alarmów i immo, a może w samym ASO.

Pozdrawiam

 

 

Witam

Dzieki za odp

Niestety nie dysponuje ksiazka obsługi :-/ nie dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za odp

Niestety nie dysponuje ksiazka obsługi :-/ nie dostalem

Witam i ja :)

Cieszę się, że mogłem pomóc, a jeżeli instrukcja, i nie tylko, leży w Twojej sferze zainteresowań, to proponuję zajrzeć tutaj http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/37837-primera-poradniki-serwisowki-instr-obsugi-katalogi-obd/ , ja miałem to szczęście, że od poprzedniego właściciela otrzymałem instrukcję, i kartę gwarancyjną z historią przeglądów, nie mniej po zawitaniu w progi NKP znalazłem "moją" instrukcję w postaci PDF, a dodatkowo, skorzystawszy z zamieszczonych linków zciągnąłem sobie servisówkę, wspomagając sie dodatkowo katalogiem części zamiennych wg VIN, pomalutku poznaję swój traktorek, który nie jawi mi się już taką "wielką niewiadomą" ;)

Życzę owocnej lektury stron NKP :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...