Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

iPhone w x-trailu - połączenie z radiem


Gość aaron22

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś może jak ze standardowego zestawu audio (x-trail z 2002 roku, radio kaseciak plus zmieniarka na 6 płyt) wyprowadzić wyjście aux tak, żeby podłączyć iPhona (może być wtyczka apple albo po prostu wyjście na zwykłego jacka)

 

próbowałem juz transmiterów radiowych i są szumy na wszystkich czestotliwościach, próbowałem też kasetę adapter i szum jeszcze większy (może głowica jest brudna??)

 

bylem w dwoch zakladach car audio i kolesie nie wiedzieli jak zabrac do wyprowadzenia aux, wiec wolałem im nie zostawiać samochodu

 

mozecie polecić jakiegos sensownego elektryka od zestawów car audio w okolicach Otwocka, ewentualnie w Warszawie?

 

z góry dzięki

 

podaje też priv: aaron22@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość TrialDiver

Założyłem zestaw głośnomówiący PARROT MKi9200. Ten zestaw jest dedykowany do iPhone. Rozwiązanie jest dosyć drogie (700 zeta na Allegro), ale jestem BAAAARDZO zadowolony.

Komunikacja Bluetooth działa bardzo sprawnie - również odtwarzanie z iPoda po bluetooth. Zestaw wpina się w obwód radia - do zestawu dołączone są kable i wtyczki, wiec wszystko można zrobić samemu! (Mała korekta: u mnie elektryk wykonał małe obejście kabli, bo w Nissanie wtyczki radia są inne niż euro. Trochę z tym roboty...) Zestaw używa głośników zamontowanych w samochodzie - całego audio, ale sam tym steruje - niestety nie przez radio samochodu. Jakość dźwięku jest dobra, więc nie narzekam. Zestaw ma wyprowadzone 3 kabelki - złącze do iPoda-iPhona, USB - do wszystkich pen-drivów i innych USB kompatybilnych mp3 i mini-jack 3,5 mm - zwykłe słuchawkowe - do wszystkich urządzeń z tym gniazdem. W ekraniku jest też slot na kartę SD/MMC - wrzuciłem tam kartę 2GB i hula bez problemu. Dodatkowo stereofoniczny mikrofon i bezprzewodowy pilot (montowałem na kierownicy ale zawadzał więc przykleiłem na konsoli środkowej).

Wiem że rozwiązanie trochę drogie, ale daje dużo frajdy! Jeszcze nie odkryłem wszystkich opcji.

Pozdrawiam

Zapomniałem: Zaraz po zakupie zalecam upgrade oprogramowania - można pobrać ze strony Parrota. Wtedy obsługuje iPhone z softem 3.0. Bez tego może się zacinać.

I jeszcze jedno: Parrot wymaga instalacji w ASO bo inaczej traci się gwarancję. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...