Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam!!!!!!


Gość kubaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Szanowni Klubowicze!!!.:)

Kupiłem wczoraj murano. Przywiezione z usa. Mam kilka tematów do wykonania przed wyruszeniem na dobre w trasę. Przed zakupem poczytałem trochę wasze wpisy i włos mi sie częściowo na części głowy zjeżył, ale nie dałem za wygraną i ruszyłem do komisu!. Jazda jest bardzo, bardzo.. no po prostu bardzo:), na S można naprawdę poczuć tą moc. Wcześniej jeździłem na skrzyni dsg ale to zupełnie inna specyfika pracy. Wasze wpisy dały mi do myślenia, Jest kilka kwestii które mnie martwią ale większość napawa optymizmem. Mam wiele pytań i wątpliwości ale również przez to że opinie są bardzo zróżnicowane ( to naturalne). Np taka rzecz jak wymiana oleju w skrzyni. W salonie człowiek mówi "w ogóle nie wymieniamy".. myślę: może i ma rację ale może tak mówi żebym kiedyś do niego wpadł na mała naprawę skrzyni, sam nie wiem kogo mam słuchać. Dlatego potrzebuje po prostu wczytać się w instrukcję. Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Gdzie ją mogę znaleźć?. Może ktoś z Was mógłby mi to udostępnić w jakiś sposób. ( serwer, link, spotkanie, etc). Gdzieś wcześniej czytałem na forum o przerabianiu lamp tylnych. Będę wdzięczny za wskazówki, gdzie szukać ( konkretny adres telefon). Kolejna sprawa to kluczyk. mam tylko jeden i to bez pilota. Poszukuje pilota no i firmy która podjęłaby się to przeprogramować.

 

Poza tym auto śliczne, zawsze się podobało. Jak się ma zepsuć to się zepsuje. Póki co cieszę się z tego co jest!!!!:)

Pozdrowienia!!!! Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pilota i kluczyka to mnie znajomy przywiózł z USA ,ale na allegro już nie raz widziałem. Jest na forum temat odnośnie pilota i jego programowania.Ja programowałem w Nissanie w Chorzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Co do kluczyka to kupilem na ebay od sprzedawcy z USA (chyba wyjdzie taniej od allegro)

instrukcje w jezyku polskim kupilem na allegro sprawdz u kogos kto sprzedaje instrukcje do nissana napewno cos znajdziesz

pozdrawiam milego smigania :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Co do kluczyka to kupilem na ebay od sprzedawcy z USA (chyba wyjdzie taniej od allegro)

instrukcje w jezyku polskim kupilem na allegro sprawdz u kogos kto sprzedaje instrukcje do nissana napewno cos znajdziesz

pozdrawiam milego smigania :)

 

pzdr

 

 

Znalazłem cos na allegro. Szukam jeszcze speca od lamp. Komplet, przednie ( kwestia kierunku świecenia, pozycyjne, oraz tył ledowe, Czujesz może kogoś w tym temacie?

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem cos na allegro. Szukam jeszcze speca od lamp. Komplet, przednie ( kwestia kierunku świecenia, pozycyjne, oraz tył ledowe, Czujesz może kogoś w tym temacie?

Kuba

witam jest tu post o przerabianiu lamp tylnych założony chyba nawet przezemnie a co do przednich to masz xenony czy zwykłe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...