Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Autoalarm


Gość Indygo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Odebralem mojego QQ we wrzesniu. Przyjrzalem sie blizej mojemu autoalarmowi. Dostalem go gratis wraz z dywanikami:) Mam załozony alarm firmy LOGIC typ LC4. Moje pytanko: czy ktos z was rowniez taki otrzymal i czy macie z nim jakies problemy? Ja dostalem jakas broszurke, ale nie ma w niej np. PINu. Jest napisane jaki jest fabryczny, ale nie jak wprowadzic nowy. Nie ma rowniez opisu jak go programowac np. czy na wstrzasy, czy na ruch wewnatrz, etc. Moj jest praktycznie niekatywny. Cyz ktos kontaktowal sie juz z ASO z takim problemem?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "gratis" dostałem jakiś x-safe. Niestety oprócz wpisu w książce nazwy "x-safe" i malutkiego kluczyka nic do niego nie dostałem. Acha, było jeszcze zapewnienie, że to rekomendowany i standardowo instalowany w nissanach alarm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

 

Piszecie, że alarm otrzymaliście gratiś.

 

Ja auto odbieram ok 15 października i za autoalarm musze zapłącić 1200zł i teraz moje pytanie . Czy braliście auto w leasingu czy nie?. Moj dealer zapewniał mnie, że gratisy typu autoalarm, koła ziomowe z oponami itp oferują tylko wyłącznie klientom którzy kupują auto nie przez leasing ponieważ w leasinu automatycznie jest rabat 12%.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem prywatnie, no i alarm i dywaniki wyrwałem w toku ciężkich negocjacji. Na szczęście kazałem to zapisać w zamówieniu, bo przy odbiorze wpierali mi, że nikomu nie dali alarmu i sobie coś wymyśliłem, ale po odesłaniu do specyfikacji w zamówieniu wymiękli i założyli z łaski jakiegoś x-safe i dywaniki w których zapinki niestety nie pasują do QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem prywatnie, no i alarm i dywaniki wyrwałem w toku ciężkich negocjacji. Na szczęście kazałem to zapisać w zamówieniu, bo przy odbiorze wpierali mi, że nikomu nie dali alarmu i sobie coś wymyśliłem, ale po odesłaniu do specyfikacji w zamówieniu wymiękli i założyli z łaski jakiegoś x-safe i dywaniki w których zapinki niestety nie pasują do QQ.

 

 

 

Ja tez kupilem prywatnie i alarm i dywaniki dostalem po negocjacjach. Dywaniki pasuja ale chyba kupie gumowe bo latwiej czyscic.

 

Jednak wciaz mam nadzieje ze juz ktos mial jakies problemy z tymi 'super' autoalarmami (jak pisalem wyżej) i zglaszal sie do ASO???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuję alarm jako zabezpieczenie wymagane przez ubezpieczyciela. Nie mam jakiś specjalnych wymagań co do funkcjonalności - ma być dla mnie jak najbardziej "przezroczysty" podczas użytkowania.

Ciekawi mnie jak zostanie zintegrowany przez dilera z systemem bezkluczykowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto brane prywatnie w promocji 10K - alarm, gumowe dywaniki i czujniki cofania za 600 zł. Zapomniałem, niestety, o chlapaczach.

Co do alarmu to zamontowali mi Cobrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem QQ prywatnie z czerwcowej promocji. Wynegocjowałem dodatkowo w "gratisie" dywaniki gumowe do wnętrza i alarm Cobry. Nie ma do niego jakiegoś dodatkowego kluczyka, ale otrzymałem kod, którym mogę ingerować w alarm. W razie potrzeby, podobno rozpoznaje on włożony do stacyjki oryginalny kluczyk. Jeszcze tego nie testowałem, bo nie miałem potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...