Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klocki hamulcowe


Bodek05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jakie klocki hamulcowe stosujecie w swoich Tinkach: f-ma i koszt? + wrażenia

Jeśli ktoś pamięta symbol mógłby podać myślę że wszystkie modele mają takie same ?

 

Moje ostatnio popiskują z przodu i nie jestem pewien w jakim są stanie czy to może tylko tak im przyszło czy też się kończą. Chociaż stan płynu jest wysoki ale nie wiem czy tylko poprzednik dolał czy wymieniał klocki. Przy wiosennej zmianie kół patrzyłem to to co widać czyli zewnętrzne były wysokie ale kto wie co z wewnętrznymi nie wiem czy ładnie równo się ścierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem jak na razie tylko tylne klocki,założyłem JURIDy i podobnie jak Tolo nie narzekam,również są ciche i hamują ;) nr.kat.571421J cena za komplet,tył 115.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JURIDY nigdy nie słyszałem o firmie? hmm

czy to te?: http://bemerauto.pl/product_info.php?product_id=208382

 

i cena to za komplet na cały przód czy jedno koło bo tu tylko cena na tel.

 

Jak pytałem o Lucasy w JP to chyba coś koło 230zł wołali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JURIDY nigdy nie słyszałem o firmie? hmm

czy to te?: http://bemerauto.pl/product_info.php?product_id=208382

 

i cena to za komplet na cały przód czy jedno koło bo tu tylko cena na tel.

 

Jak pytałem o Lucasy w JP to chyba coś koło 230zł wołali

Pytałem znajomego mechanika jakie klocki,podał mi: TEXTAR,ATE,TRW i właśnie JURID,wybrałem Juridy, przystępna cena do TRW musiałbym dopłacić jakieś 40-50 złotych które przeznaczyłem na wymiane,zobaczymy jeszcze jaki wpływ będą miały na felgi aluminiowe,kupowałem w hurtowni Gordon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wymienilem ostatnio z tylu Lucas'a bo na takich kupilem i kupilem ATe za chyba 130zl z rabatem w IC. Zewnetrzne klocki byly jeszcze w dobrym stanie natomiast po rozebraniu okazalo sie, ze wewnetrzne maja moze 1-2mm. Z reguly tak sie dzieje i jak klocki zaczynaja popiskiwac to warto do nich zajrzec. Nie polecam Ferodo bo sie strasznie zepsuly. Mam nadzieje, ze Ate beda sie spisywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wogóle to witam kolegę coś Cię strasznie długo nie było. Dobrze pamiętam że ty komputeryzujesz naszą Tineczkę?! :dribble: Może czas otworzyć osobny temat z cyklu PC w Tince :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie to moje Tino z kompem na pokladzie ;) A nie bylo mnie dlugo bo nie przychodza mi powiadomienia i zapominam. Nie wiem co sie dzieje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...