Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dynoday na MAHA w dobrej cenie.


Gość Kenet

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga,

 

Jestem w stanie ogarnąć hamownię MAHA, w cenie 100 zł za pomiar (co jest dość sporym rabatem http://www.unitronic.pl/Oferta/ ). Zazwyczaj i tak jak trzeba można zrobić 2 pomiary w tej cenie, więc sprawa otwarta, ale potrzebuje najlepiej 10 aut. Jest to hamownia obciążeniowa MAHA, naprawdę profejonalna z solidnym nadmuchem i monitorngiem wszystkich niezbędnych parametrów.

Sprawa do rozegrania w każdy weekend, jednego dnia, tylko potrzebuję listę zdecydowanych i pewnych osób. Im więcej nas będzie tym lepsze warunki. Nie muszą być to oczywiście sami znajomi z NPT, mogą być Wasi znajomi, marki samochodów jak i przewidywane moce nie grają roli. Oczywiście za pomiar 4x4 wyższa cena.

 

Gwarantujemy profesjonalne podejście i sprzęt wysokiej klasy, a także dobrą atmosfęrę i interesującą zabawę.

 

O szczegóły można pytać na PW. Jeśli byliby chętni proszę się wstępnie deklarować, a termin dogadamy, nie tylko na tym forum daje info, więc termin będzie do ustalenia wspólnie o ile ktoś się zdecyduje.

Pozdrawiam

 

PS. Temat jest w NPT bo stąd Was znam, ale jeśli lepiej będzie pasował w spotkaniach to proszę przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążą słuchy, że w cenie są darmowe kiełbaski i piwo bezalkoholowe. Czy to prawda? :D

 

Jak by zebrało się kilka osób z NPT to może i ja bym się dołączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko bedzie zebrac bo sporo osob, lub wiekszosc ta co sie zreguly hamuje lub chetna na takie wypady juz pohamowana w energy gaz ........ a raczej nie szaprna sie na ponowne hamownie tylko dlatego ze bedzie to inna hamownia...... tak mi sie wydaje :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bodek może być, grill jest na obiekcie, węgiel też.

 

Ja nikogo siłą nie zaciągne, ale hamownia jest profi. O wyższości pomiaru na obciążeniówce względem inercji nie będę mówił, szczególnie auta turbodołaowane zapraszam na rolki.

 

Wstępnie moge powiedzieć, że termin będzie na początku listopada.

 

Na zachęte jeszcze jakieś ostatnie przykładowe wykresy:

kenetastrazbiorczywtycz.th.jpg64397505.th.jpg

 

Byliby chętni na sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...