Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwy boczne T31


RysiekD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad dokupieniem do T31 i zamontowaniem w ASO czarnych listew bocznych na drzwi (w komplecie są chyba też na narozniki zderzaków).

Czy Ktoś z Kolegów ma doświadczenia z tymi listwami. Jak sie sprawują (czy nie odstają po czasie?) Może Ktoś mógłby zamieścic na forum zdjęcia, bo nie jestem pewien, czy wizualnie takie listwy dobrze się kompunują z naszymi pięknymi przeciez X-ami:)

Pozdrawiam serdecznie Klubowiczów!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na srebrnym nie wygląda to rewelacyjnie,ale chroni drzwi,i oto mi chodziło :rolleyes:

Założyłem również owiewki,mnie się przydają :D

 

06f2c45188f0d740m.jpg

2b95f8f23d617ad3m.jpg

eb6588366d1ba97fm.jpg

3b58c3378050770em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Waleszczak jak zwykle niezawodny!!! (Legionowo pozdrawia Łomianki:)) Dziękuję bardzo za foty.

Listwy IMO prezentują się u Ciebie bardzo ładnie. Ja mam szarego Xa więc będzie podobnie. Decyzja - montuję! Najprawdopodobnie w Odyssey'u na Górczewskiej.

Pozdrawiam Formumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mam takie listwy w swoim XTRAILU T30 od początku i nic się z nimi nie dzieje ,szary metalik i czarne listwy nawet ładnie wyglądają

 

Napiszcie gdzie kupowaliscie takowe listwy?

I drugie pytanie - te na zdjeciach sa przyklejane czy tez na tzw. wciski plastykowe? to drugie rozwiazanie wymagalo by

wiercenia drzwi a tego napewno nie zrobie.

 

szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć moje listwy boczne są przyklejone taśmą dwustronną a co do kupna to kupiłem je w NISSANIE .

 

z ciekawosci zapytam - ile kosztowaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam sie nad dokupieniem do T31 i zamontowaniem w ASO czarnych listew bocznych na drzwi (w komplecie są chyba też na narozniki zderzaków).

Czy Ktoś z Kolegów ma doświadczenia z tymi listwami. Jak sie sprawują (czy nie odstają po czasie?) Może Ktoś mógłby zamieścic na forum zdjęcia, bo nie jestem pewien, czy wizualnie takie listwy dobrze się kompunują z naszymi pięknymi przeciez X-ami:)

Pozdrawiam serdecznie Klubowiczów!!!!!

Mam boczne listwy z narożnikami. Zdały egzamin i jestem zadowolony. Edward

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jaką proponujecie ekonomiczną alternatywę dla nissanowskich listw bocznych i narożnych (najlepiej w kolorze srebrnym, ew. czarnym)? Chciałbym takie założyć, ale mam lepszy pomysł na wydanie 1000 zł niż na kawałek plastiku marnej jakości z firmowym znaczkiem. :)

Edytowane przez Erdol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co myślicie o takim zestawie?

 

NISSAN X-TRAIL

od 2008r.

 
w cenie:

 184,50 złotych

 

Dzięki tym listwom ochronisz swoje auto przed zarysowaniami bądź wgnieceniami na ciasnych parkingach w mieście czy przy hipermarketach.
Zabezpieczysz się również przed uderzeniami drzwiami innego samochodu. Listwy są idealnie dopasowane do auta i charakteryzują się doskonałą jakością
oraz oryginalnym wzornictwem dzięki czemu Twój samochód zyska nowy wygląd!

 

 

CECHY PRODUKTU

 

 

 

* Listwy RIDER są produktem najwyższej jakości, znanym i cenionym na Polskim rynku,

* W komplecie otrzymujesz cztery listwy w kolorze czarnym, idealnie dopasowane do wyżej wymienionego modelu samochodu,
* Listwy wykonane są z poliuretanu w technologii formowanej,
* Listwy są bardzo proste w montażu a zastosowanie najlepszej na rynku taśmy dwustronnej amerykańskiej firmy 3M, gwarantuje idealne przyleganie listew do karoserii samochodu.
UWAGA: W trakcie montażu prosimy ściśle stosować się do załączonej instrukcji!
* Materiał z którego wykonane są listwy jest bardzo lekki,
* Na listwy dajemy 2 lata gwarancji.

 

F43B.jpg

XTRAIL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestionuję sens takiego montażu.

Dlaczego ?

1. Efekt estetyczny - wątpliwy.

2. Efekt praktyczny - jeszcze bardziej.

Miałem takie listwy fabryczne dawno temu w fordach i przećwiczyłem temat. Zwróćcie uwagę, że co sąsiad na parkingu pod marketem to inna marka i model.

Każdy z nich atakuje nasze drzwi na innej wysokości. Niestety, zwykle pod, albo nad listwą.

Moim zdanie zawracanie głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestionuję sens takiego montażu.

Dlaczego ?

1. Efekt estetyczny - wątpliwy.

2. Efekt praktyczny - jeszcze bardziej.

Miałem takie listwy fabryczne dawno temu w fordach i przećwiczyłem temat. Zwróćcie uwagę, że co sąsiad na parkingu pod marketem to inna marka i model.

Każdy z nich atakuje nasze drzwi na innej wysokości. Niestety, zwykle pod, albo nad listwą.

Moim zdanie zawracanie głowy.

Tak samo uważam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem estetyczny -niezauważalny zwłaszcza na ciemnych lakierach.

Praktyczny - w przypadku oryginalnych listew ktòre są dość szerokie i grube doskonale chronią przed przednimi drzwiami samochodu obok. Dlaczego przednimi? Bo w większości aut przednie drzwi kończą się krawędzią w linii prostej więc przy ich otwarciu zatrzymają się na listwie a nie na lakierze. Przed tylnimi drzwiami nieuchronią.

Mnie wgniotki denerwują więc chronię się przed nimi jak mogę i na razie skutecznie mimo że od 5 lat auto stoi codziennie kilka godzin przy markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zabezpieczeniem w tym przypadku jest parkowanie jak najdalej od wejścia a na pewno unikanie miejsc najbliżej, bo tam zwykle parkuje największa szlachta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zabezpieczeniem w tym przypadku jest parkowanie jak najdalej od wejścia a na pewno unikanie miejsc najbliżej, bo tam zwykle parkuje największa szlachta. :)

Co racja to racja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...