Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

lampy do n15 typu "halo"


Gość kamilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z was zna jakąś firme która mogła by ściągnąć takie lampy jak narazie znalazłem tylko dwa rodzaje black i ala lexus cena niestety trosze powalająca 200 dolarów , moze ktoś coś takiego www.nissansentraheadlights.com/.../18326/ ... :)

Edytowane przez kamilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalesc tej prezentacji :( moze ktoś podrzuci linka ... temat dalej aktualny

 

znalazłem jeszcze coś takiego 130 dolców usa http://theatlbodykitstore.com/catalog/popup_image.php?pID=285&osCsid=a60f07b038ad63aa522e5811625e1c77 ale czy podejdzie do n15 ?

Edytowane przez kamilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalesc tej prezentacji :( moze ktoś podrzuci linka ... temat dalej aktualny

 

znalazłem jeszcze coś takiego 130 dolców usa http://theatlbodykitstore.com/catalog/popup_image.php?pID=285&osCsid=a60f07b038ad63aa522e5811625e1c77 ale czy podejdzie do n15 ?

 

Nie podejdzie. Z tego, co wiem żadne lampy od Sentry nie pasują "plug and play" do N15. Trza sporo przerobić. Gre się kiedyś w to bawił z pozytywnym skutkiem, ale z tego co mówił, musiał przerabiać maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

te lampy które znalazłeś to nie jest zła opcja, jak chcesz to ja też chętnie zamówił bym coś od nich i wtedy koszt przesyłki by się podzielił. a może jeszcze ktoś chce zmienić lampy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OneLoveOneNissan

Panowie, mam mały problem. Nie potrafię nigdzie znaleźć tylnych lamp do p11.144 ( wersja kombi). chodzi mi o takie ala lexuc, diodowe bądź każde inne tylko nie te orginalne. nie pasują do tego samochodu ani troche... pomóżcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

te lampy nie pasują, jeden już się w to bawił jak wcześniej było wspomniane. Musiał przerabiać przód pod uchwyty, odginać, podginać itd. Jeśli zdecydowałbyś się na coś takiego czekałoby Cie jeszcze kupienie grilla od sentry, bo od almy nie podejdzie. Jest z tym dużo roboty i cena tego zestawu nie jest mała, więc moim zdaniem lepiej dać sobie spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...