Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TERRANO II 1999 2,7tdi problem biegi


tuner666

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów. jestem świeży w temacie tyrana bo mam go dopiero rok, więc zwracam się do Was z prośbą o poradę na dosyć podobny lecz inny od wszystkich problem

wersja pełna: fura działa świetnie, biegi wchodzą marzenie, deszczowy wieczór, tnę sobie trasą i na cb słyszę wołanie o pomoc biedaka zakopanego na podjeździe, jako iz było blisko podjechałem pomóc - mała ciężarówka taka do 12ton ładowności, podpięliśmy linę do mojego haka zapiałem 4x4H i nawet nie drgnął zmieniłem więc na L i opony zapiszczały na asfalcie, nie ruszy. odjechałem więc ale po chwili okazało się że mój tyran nie obszedł się bez obrażeń 7

 

wersja skrócona: mianowicie podczas jazdy STRASZNIE CIĘŻKO wchodzą biegi, po zaparkowaniu na równym podłożu wchodzą super na zgaszony i na zapalonym silniku, ale jak tylko ruszę z miejsca to muszę użyć siły do zmiany biegu. macie może jakiś inny pomysł dotąd nie cytowany na forum

 

dzięki za wszelkie sugestie i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

dzięki za poradę, idąc za ciosem zawiozłem tyranka do macherów - diagnoza po rozkręceniu - rozsypały się 2 z 4 sprężynek tarczy sprzęgła oraz niesymetrycznie starła się tarcza. docisk również ucierpiał koszta - kompletne sprzęgło 740zł robocizna 400zł, jak się sprawdzą to wkleję namiar, a swoją drogą niewiele firm chciało się podjąć naprawy:(

pozdrawiam i nie polecam wyciągania dostawczaków z opresji koszty niewspółmierne do korzyści (ewentualnej satysfakcji) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...