Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ecu master 2 czy 3


Gość rossi20

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując do nowych funkcjonalności takich jak dokładniejsze mapy (zdaje się 16x16), możliwość zapisania dwóch map itp. to moim zdaniem już sama możliwość podłączenia go poprzez USB a nie RSa to fajna opcja. Teraz ciężko jest znaleźć laptopa z RSem a wszystkie mają USB. A jak podłączysz to możesz choćby porównywać osiągi przy pomocy ecumasterowej "hamowni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również warto dołożyć do DET3, nawet dla samego USB bo pie** się z tymi przejściówkami do RS232 to lipa, raz działa, raz nie... Przy pomocy jednej udało mi się ubić urządzenie za prawie 10k$ i od tamtej pory jestem sceptycznie nastawiony.

Na i oprócz usb det3 ma kilka fajnych ficzerów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i być 3.0 :D

Zwłaszcza jak planujesz jakieś wsadzić do primery nitro a i szczerze powiem że nie testowałem go jeszcze z naszym zapłonem...

II jest pewna ale nie ma opcji USB - to w zasadzie tylko dla wygody w strojeniu no i mapy 16x16 bardzo przydatne przy konwersji na map sensor ale u ciebie i tak dolot będzie z MAFEM :P

No a przełącznik map to mistrzostwo jeśli chodzi o nitro tzn. cofanie zaplonu w momencie zmiany mapy i dolewanie wachy - jak mokry wtrysk to się zachowuje... Takie rzeczy tylko na SMT6 robilem a teraz można już iść w polską jakość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...