Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Centralny zamek sterowany pilotem


Gość Asahi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chciałbym zamontować sobbie w mojej "malutkiej" sterowanie pilotem centralnego zamka.

Może ktoś ma doświadczenie jeśli chodzi o zakup urządzenia.

Słyszałem że jest kilka rodzi sterowania centralnym zamkiem a nie wiem jakie występuje konkretnie w naszych Almach.

 

Może ktoś pomoże ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie w nissanach jest robione standardowo sygnałem masowym. Możesz kupic np. w MJM na Sandomierskiej gotowy zestaw odbiornika z pilotem. i podłączasz do zamka - jeśli jednak w twoim autku był centralny zamek sterowany z kluczyka, to zapewne w drzwiach kierowcy nie ma siłownika - czeka Ci dołożenie jakiegoś uniwersalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie odbywa się na jednym przewodzie żółto/czerwony i odbywa się na zasadzie chwilowego przerwania przewodu i powrotu do stanu poprzedniego-zamknięcie,podanie masy na przewód-otwarcie,można to zrealizować przy pomocy jednego przekażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowanie w nissanach jest robione standardowo sygnałem masowym. Możesz kupic np. w MJM na Sandomierskiej gotowy zestaw odbiornika z pilotem. i podłączasz do zamka - jeśli jednak w twoim autku był centralny zamek sterowany z kluczyka, to zapewne w drzwiach kierowcy nie ma siłownika - czeka Ci dołożenie jakiegoś uniwersalnego.

 

Na 100% mam słownik w drzwiach kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...